Tah navíc z krčmy do cechovních bitev.

peepee77

Moderátor
Člen týmu
Nevím, jestli mám jen "štěstí", ale pokud není vyjednávání o 4 komoditách, ale je jich víc, tak prakticky vždycky musím typovat a to nemá s přemýšlením nic společného.
Vyjednávání o 5 komoditách je na 3 pokusy dost pohoda a s 6 hraje trochu roli štěstí. Nevím teda jakej volíš postup, ale pokud vyřazuješ maximum tak to těžký není.
Když je v expe 10 druhů tak je to na ty 4 pokusy tak tak, ale jinak...
 

Tomas 0482

Nováček
pokud vyřazuješ maximum tak to těžký není.
jj vyřazuju, takže nejdřív zkusím všechny komodity a pak teprve hledám, ale je to upřímě jen o štěstí. Dost často se mi stane situace, že vyřadím jednu komoditu a pak mám 4 komodity na 5 lidí, druhý pokus nějak typnu, zbydou 2-3 lidi a 3-4 komodity, takže musím typnout i poslední pokus, protože pro každou komoditu mám v na výběr ze 2 lidí.

Jak říkám, je to o štěstí, vám to třeba vychází lip. Ve výsledku souhlasím, že s 5ti komoditami to ještě jde, tam mi převládá úspěšnost na 3 pokusy nad neúspěšností, ale se 6ti už je větší problém. Když to převedu na jedno kolo CB (těch 11 dní), tak mě to stojí okolo 200 dia a to dám většinou jen 20 střetů (dokud to po mě nechce 4 kusy), takže pak musím opakovat vyjednávání a vyhazuju zboží oknem, pokud nechci platit dia.
 

dwarf2m

Nováček
Uz jsem jednou psal ze jsem proti uz tak dava 1 x vyjednavani to same co 2x utok a tady by jeste kazdy chtel tah navic.Takze pokud tah navic tak jedno vyjednavani jedno pole z uzemi a ne 2..tohle prece neni expedice ale Cechovni BITVY
 

dudasek

Odborník
mělo by se to jmenovat "CECHOVNÍ VYJEDNÁVÁNÍ" :vždyť handlováním získám více :2,místo 1/x:alespoň občas,padá víc skládanky a těch pár zboží,co se utratí se získanými fp a diamanty nahradí daleko lépe,než vojáci..jako bojovníkovi je mi z toho špatně..vyjednávání i s třemi pokusy je daleko lehčí a výnosnější,než boj...fujtajbl!
 

Dawe76

Nováček
cechovní bitvy mají byt pouze o boji jako v cvc proto zrušit vyjednávání a bude klid :)))))) chce se mě s toho blejt velebnosti :)))
 

petrpivoj

Veterán
no jako hráče mě překvapilo, že by byl tak obrovský problém udělit další pokus, když na tom budou všichni stejně, ale jak s tím vývojový tým naloží, nechám na nich
 

dudasek

Odborník
no jako hráče mě překvapilo, že by byl tak obrovský problém udělit další pokus, když na tom budou všichni stejně, ale jak s tím vývojový tým naloží, nechám na nich
občas chce úkol vynaložit stříbrné..nedávno mě překvapilo,že nejde zapnout 4tý pokus v CE,když zrovna neprobíhá(dříve se stříbrné odečetli,quest splněn=pohoda:už to nejde..)...někde jsem četl,že to přičítalo čtvrtý pokus do vyjednávání-např. denních úkolů....asi to někdo zkusil zapnout v cechovních válkách a šlo to-tak chybu opravili,než se to rozkecá....z hodinu by se dalo vyjednat moře pokusů :))
 

petrpivoj

Veterán
No já zažil včera pro změnu obrovskou nepříjemnost která se stala v bitvách a to taková, že nešlo vůbec bojovat zmrzla celá mapa jak CvC, tak CB, snad se to brzy vyřeší.
Nejhorší je to na Arvahallu tam se dá zvládnout tak 3 boje v Cex a CB a konečná načítání nekonečné.
 

De Giorgi

Turista
Náš cech se rozhodl v cechovních bitvách hrát pouze tak,abychom byli v odměnách, ale nehrotíme to, abychom byli první. Poměr mezi prvním a posledním místem není zase tak veliký, ale ztráty veliké- zboží, vojáci a v neposlední řadě diamanty u vyjednávání. Mít na vyjednávání pouze 3 možnosti, kdy je logické, že to na 90% padne až po 4. Přimlouvám se tedy o tah navíc z krčmy :)
Nicméně asi se majitel hry rozhodl dobře a peníze mu lítají do kapsy málem samy- za diamanty- vím o hodně lidech, co utratí spoustu peněz za dia( včetně mne) a tak jsem se rozhodla již v podporování hry za dia nepokračovat.
Mělo by se říkat, že zvítězí nejbohatší a ne nejsilnější :) :):):):) Cechovní bitvy oproti válkám stojí peněz moc::mad: