Takticke prechody hracov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Oblast hry:CvC
  • Současný stav:----
  • Nápad: Novy clen cechu by mal zablokovany pristup na CvC mapu 3dni+-(24hod). To iste je potrebne urobit aj pre novo zalozeny cech.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

P.S. dakujem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Určitě nic nezakládejte znovu ;). Již je to na správném místě.
 

DeletedUser

Host
1. Cech je pod utokom a nezvlada to, tak si zavolaju kamarata z ineho cechu.
2. Vytvoris novy cech za ucelom urobit ekonomicku skodu. Dobijes dva sektory v NOCI a hotovo.
3. Jeden hrac bojuje za viac cechov. V JEDEN DEN.

Vsetko su len prikldy a je toho viac, co sa do zrobit.
 

trojan1673

Veterán
Podle mě by to k nově příchozím moc fér nebylo.
Zrovna oni můžou pomoci, když nás někdo napadne a nikdo jiný zrovna po ruce není.
Pokud jde o cech to už je jiná tam by to bylo jen ku prospěchu.
 

DeletedUser2451

Host
já jsem pro mě se také nezdá férové aby hráči přebíhali tak klidně bych tu lhůtu prodloužil ze 3 dnů na celý týden .
 

DeletedUser3139

Host
A může mi někdo říct, proč se pořád vymýšlí, jak udělat hru složitější a hlavně jen někomu? Tahle hra je strategie a je na hráčích aby si taktiku vymysleli sami! Zase ohraná písnička, nechce se mi hrát tak a tak, tak chci aby se to zakázalo! :(
Tak to já mám taky návrh z tohohle soudku. Což takhle sebrat mobily všem, co se v noci svolávají pomocí SMS na boje v CvC? A když použijí SKYPE, tak jim sebereme počítač! A pokud zajdeme k sousedovi v baráku, aby naběhl bránit území cechu v CvC, tak mu usekneme nohy!
 

DeletedUser11359

Host
Irokezi, no a co? Je to jejich taktika, tak ať si ji užijí. Zakázané to není. Mě osobně to vůbec nevadí. Není o zneužívání. Kdyby bylo, tak už je proti tomu pojistka :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru