Tenis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Konec letošního Rolland Garros je skoro tu, takže otázka je přímo na místě: kdo podle Vás vyhraje tento rok? Nadal nebo Djokovič? Já osobně to přeji Djokovičovi, Rafu moc v lásce nemám. U žen je to myslím jasné, Šarapovová si to pohlídá.

Najdou se tu tedy nějací milovníci tohoto sportu?
 

DeletedUser

Host
Jsem na tom stejně jako ty s tipama na vítěze RG :). A na tenis se rád podívám, když mám čas tak sleduju co nejvíc zápasů.(Hlavně CZ hráče.)
 

DeletedUser854

Host
Djokovic s Nadalem to bude boj se vsim vsudy,tezko tipovat viteze
Na erani sem zvedavej co s ni provede to, ze hraje ve finale,tezko odhandout jak ma silnou psychiku.Kazdopadne pokud by hrala jako celej turnaj tak marii potrapi. Ale pokud to neustoji psychicky tak zapas skonci hodne rychle :)
 

DeletedUser

Host
Vyhrá to antukový kráľ - Rafa Nadal. Na tomto turnaji nestratil ešte ani set a dúfam, že to tak bude aj proti Djokovičovi. :p
 

DeletedUser

Host
Tak Wimbledon nám pravděpodobně skončí v neděli (pokud počasí nebude protestovat)

Komu věříte více?
Federer vs. Murray
Williamsová vs. Radwaňská

A co říkate na náš debl Hlaváčková, Hradecká ve finále?
 

DeletedUser

Host
Murray Federerovi trochu znepříjemní život, ale na vítězství to určitě stačit nebude. A Serena si na Radwaňské smlsne - v současné formě je na trávě k neporažení.

Včera se našim deblistkám první set vůbec nevydařil, ale když bylo, tuším, ve třetím setu a čtvrtém gamu kolem 10 shod, začal jsem věřit, že už to nějak urvou. Ale finále proti Sereně a Venus? No, nevím, nevím, ale stát se může všechno. Co myslíte? :)
 

DeletedUser

Host
Federerovi jsem už věřil před Djokovičem a věřím mu znovu. Hraje fantasticky, ale Murrayho nejde podcenit a uvidíme jak velký vliv bude mít faktor LENDL

Pokud někdo Williamsovou nerozběhá, tak nemůže vyhrát. Spoléhá se především na své dělovky z podání (na ženu až nezdravé :D)

Bohužel viděl jsem pouze útržky z 1. setu. Zápas se hraje před nebo po finále ženské dvouhry?
Pokud po tak by mohla hrát důležitou roli psychická rozpoloženost Sereny. Jinak jsou jednoznačně favoritky Američanky. Záleží teď jestli to bude náše výhoda, nebo slabina.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru