Terasovitá Farma

Hrneček23

Komentátor
nejradši bych samozřejmě souhlasil, ale to by se pak mohlo něco navyšovat u každé budovy... Už ten druhý level je příjemné zlepšení. Když už, tak bych se přikláněl k tomu zmenšení. Třeba jen o jednu řadu nebo jeden sloupec...
Jo tak místo třetího lvl by šlo i to zmenšení klidně.. :)
 

Lord Org

Psavec
PRO jakékoli vylepšení.
A když už se tu navrhují i různé varianty, mně by nejlepší připadala varianta získávání dílků vylepšení (ať už zmenšení velikosti nebo navýšení výroby) jako jedna z variantních odměn ve 4. úrovni expe, případně by klidně mohly padat i z chrámu relikvií ;)
 

Dan 77

Veterán
PRO vylepšení na lvl 3 (taky jsem si říkal, jak dlouho ještě bude do budoucna lvl 2 k něčemu dobrý)

PROTI zmenšení (když chcete navýšit výnos z políčka, určitě nebudete zmenšovat jeho rozlohu, buď ji zvětšíte, anebo přejdete na intenzivní zemědělství - studánky, fontány a doupata tuláků jsou jiný případ)
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
teráska je 6*5? kdysi pecka,ale dnes se na body staví něco jiného i na zboží už se dá sehnat něco lepšího..problém je velikost:když zmenšili studánky a fontány,tulákovny...tak by měl projít i "smrsk" na terásky:klidně sbírat střípky a jako odměna v eventech....v CE mi od začátku padlo celkem 6 vylepšení teras.farmy,takže naředit to ještě o SMRSK nenasbírám ani dalších 6 :)

a sedlačit se dá i tak,že provzdušňuješ půdu,přidáváš hnojiva a minerály....zvýšit výnosnost se určitě dá,ale musíš střídat plodiny a ne sít jen řepku a kukuřici...
 
Nahoru