Terasovitá Farma

Hrneček23

Komentátor
Současný stav: Pouze 2lvl
Nápad: Rozšířit možnost vylepšit Terasovitou Farmu na více lvl
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO

Teď jde vylepšit ˝jen˝ na druhý lvl.. Bylo by fajn mít tu možnost zvýšit ji třeba na 3-4 lvl při čemž by samozřejmě dávala více surovin i BV.. Na to jak je veliká tak i ten druhý lvl není žádný odvar za to co dává a jak je těžké se k těm vylepšení dostat.. A teď od mě.. :D :D
 

Mrtvejmagor

Veterán
ona jde vylepšit na druhý levl? pamatuju že to byla jen speciální budova :D
to by jsi pak chtěl vylepšovat všechny budovy? :D
rozhodně proti
 

chlastakov

Komentátor
Byl by fajn level navic, dal bych to asi netahl, bylo by to zase moc dobry :)

Co by bylo lepsi tak nejak pohnout s tou pravdepodobnisti v expedici. Nekde mam tunu terasovek a zadny vylepseni, jinde zase vylepseni a ani jedna terasovka.
 

OffTheWall

Psavec
PROTI
Tyhle snadno získatelný budovy jako terasa nebo cesta vítězství se prostě efektivitou nerovnají velkolepkám a budovám z eventu.
 

dudasek

Znalec
PRO.buď zmenšit,nebo 3 lvl......furt by to neměl každý:ta vylepšení zase tak často nepadají...dohrávám CE skoro vždy na full a mám jen 4 upíky..terásky padají častěji,takže je jako "slabé" ihned prodávám,ve městě jsem jich měl několik,ale smazal jsem je/vrátil a prodal....nechal jsem si jen 3 z pozdního a 3 z pokroku...zbytek jsem poslal židovi.
 

Hrneček23

Komentátor
PROTI
Tyhle snadno získatelný budovy jako terasa nebo cesta vítězství se prostě efektivitou nerovnají velkolepkám a budovám z eventu.
Snadno dostupná budova..? To jako vážně.. :D Kolik hráčů dává CE 4 úroveň komplet..? Ze začátku prakticky nikdo.. A ta pravděpodobnost dostat vylepšení není zase tak veliká.. Mě třeba za skoro půl roku co dělám 4 úroveň CE padlo to vylepšení jen 2.. Řekl bych že zase tak snadno dostupná budova to není.. :) (pokud počítám vylepšení)
 

Hrneček23

Komentátor
Byl by fajn level navic, dal bych to asi netahl, bylo by to zase moc dobry :)

Co by bylo lepsi tak nejak pohnout s tou pravdepodobnisti v expedici. Nekde mam tunu terasovek a zadny vylepseni, jinde zase vylepseni a ani jedna terasovka.

Přesně.. Ta pravděpodobnost není zase tak veliká.. Ale tu bych nechal.. Jen jak říkáš alespoň ještě lvl navíc by byl fajn..:)
 

Hrneček23

Komentátor
ona jde vylepšit na druhý levl? pamatuju že to byla jen speciální budova :D
to by jsi pak chtěl vylepšovat všechny budovy? :D
rozhodně proti

Však už se pomalu ale jistě dají všechny budovy vylepšovat.. Vem si tu Čínskou zahradu, Keltský les, Sada náměstí, Obřadní oheň, Náměstí hrdinů a další.. Všechno to byly také původně speciální budovy na lvl1 a teď se dají vylepšovat.. Pokrok hold nezastavíš a pro vývojáře je rozhodně jednodušší udělat rozšíření než novou budovu.. :) ;)
 
PRO, nápad dobry, ale zuzil bych to na 3.lvl s tim, ze by se nenavysovali vsechny vyroby, ale hrac by si u vylepseni zvolil jednu z variant na "podporu produkce" daneho atributu, napr ze soucasnych 12 bodu na 20, z 20 surek na 30 a podobne, vzdy jen jedna vyroba efektivnejsi :)
 

Smígl

Člen
Pro, zatím ji nemám, ale vypadá to jako nabušená budova. Ale zas by nesměla být na lvl. 80. jinak by dávala moc bodů a bylo by to moc lehké.
 

Šihi

Nováček
nejradši bych samozřejmě souhlasil, ale to by se pak mohlo něco navyšovat u každé budovy... Už ten druhý level je příjemné zlepšení. Když už, tak bych se přikláněl k tomu zmenšení. Třeba jen o jednu řadu nebo jeden sloupec...
 
Nahoru