Tlačítko - podpoř všechny své budovy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13432

Host
Ve světě Cirgard jsem se
nechtěně
uklikl při sběru pokladu a bleskově jsem přišel o cca 600 diamantů, jak sami píšete,jsou diamanty zde nejcennější surovina a použiti na tohle si muže dovolit jen boháč nebo blázen (protože v poměru ,co za to získám je to úplně nicotný, bezcenný zisk vzhledem investici, kterou dávám za diamanty a rozhodně nechci investovat peníze (opravdové)do jednoho "vylepšeného" sběru, který nemá z časového a ani jiného žádný ,ale opravdu žádný význam))...jak je možné,že v tomto případě mi nevyskočila varovná potvrzovací tabulka o potvrzení této transakce, jako v jiných zde případech - už proto,že se jedná právě o investici TĚCH diamantů a jsem li si tedy opravdu jistý,že to chci....beru to jako podraz od tvůrců hry a to i z důvodu umístění tohoto čertovského tlačítka (v místech,kde člověk nucen brousit s myškou dost často oproti jiným prostorám na obrazovce.....
s pozdravem a s nadějí na nápravu a odškodnění
Skharf
 

Arthoris

Odborník
A máš to v nastavení odškrklé? Že při utrácení diamantů se ti objeví potvrzovací okno, jestli ty diamanty opravdu chceš utratit?
 

DeletedUser11359

Host
Zkusil jsem kliknout na ikonku na podporu všech budov a vyskočila mi tabulka, zda opravdu chci utratit dia, takže chyba asi nebude ve hře, spíš to máš špatně nastavené, jak píše Arthoris.
 

DeletedUser12151

Host
to uz se mi stalo taky :)) ale vim,ze jsem to nemel zatrzene, omylem jsem si to odskrtl kdyz jsem se odhlasoval s apky na mobilu/asi jine vysvetleni nemam/,nastetni me to tolik dia nestalo :)) ale chapu tvoje rozhorceni
 

Henzisek

Znalec
Velmi pravděpodobně si neměl zaškrtnuté, neaktivní. Při testech vždy došlo k upozornění k útratě diamantů.

Není chyba a zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru