Tlačítko pomoc

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Rozdávání vajec je v současnosti na betě postavené tak, jako minule, tudíž je nutné mít dekorace. Navíc si velmi vychvalujeme, že vejce můžete vracet přes historii událostí v radnici. Naštěstí pokud ve městě nejsou volné dekorace tak vám to udělit vejce neumožňuje. Musíte počkat az bude volno nebo ho dát jinam.
 

trojan1673

Veterán
To ano. Může se stát, že budu chtít vrátit a nebude kam :-(
Snad těch dekorací nebude víc zušlechtěných jak ovajíčkovaných.
Postavte dekorace z co nejnižší doby, protože pak je zušlechtěné mít určitě nebudete.
 

DeletedUser11293

Host
Aby to nakonec nedopadlo tak, že budu muset průběžně mazat zušlechtěné dekorace abych vůbec dostal nějaké vejce.
 

DeletedUser12520

Host
nebo zatavet prostor dekorackama 1*1.. copak by jsi chtel je to proste system hry
 

DeletedUser9906

Host
Jestli to dobře chápu, tak vejce nejde dát na zušlechtěnou dekoraci??
 

DeletedUser7190

Host
Tak to by měli ještě zapracovat na tom, aby při použití tlačítka Pomoc byly dekorace upozaděny a ne preferovány
 

DeletedUser2059

Host
Dekorace většinou moc lidí nechce stavět, protože jako zušlechtěné neposkytují mnoho štěstěny. Velikonoce krásně nutí postavit tak 15 dekorací, záleží jak ste populární, někdo jich potřebuje víc někdo míň, také závisí jestli budete chodit častěji a uvolňovat tak místo pro další vejce nebo zušlechtění. Když jich budete mít jako já, tak nebudete mít problém :)
 

DeletedUser12562

Host
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli už je stanoven termín velikonočního eventu?
 

Kayro

Znalec
Nekdy kolem velikonoc ? :) Loni zacal 9.4 a velikonocni pondeli bylo 21.4 tak ze kdyz si zavěštim tak event zacne 25.3.
 

DeletedUser11293

Host
Tak je to tak jak jsem psal, bude se muset průběžně mazat zušlechtěné stromy (nejnižší zkrášlovadlo) a je to tak, že mám zušlechtěných 10 stromů a cukrárny mi stále stojí. Ještě je tu otázka jestli smazat všechny přátelé a doufat, že mne sousedi nevyřadí ze hry.
 

Kayro

Znalec
Jeste je tu moznost prestat to tak hrotit a proste se smirit s tim ze tech par dni eventu nebudes mit namotivovane uplne vsechny budovy ktere by jsi chtel.
 

DeletedUser7347

Host
Asi tak jak píše Kayro.Myslím že člověk daleko víc získá (v eventu) než ztratí (v motivacích) :confused:
 

DeletedUser2059

Host
Kdo chce vejce míti
musí chvíli bez pomoci
trpělivý býti,
neb nemít motivaci
z pomoci či zušlechtění
žádný velký problém není!
Stačí postavit budov pár,
s mincemi i zásobami,
naplníte ponenáhle
převeliký sál,
jež plný hrad je v vaší zemi,
tak buďte plně spokejeni,
Greva Darn vám přání splní!
 

DeletedUser2451

Host
prosím věnujte se tématu které je původní pokec si mužete dát v jiné místnosti
 

trojan1673

Veterán
Toto nebyl nápad spíše otázka na kterou nezná nikdo přesnou odpověď.
Tlačítko pomoc zatím žádnou aktualizací neprošlo a jak se zdá nikomu to už nevadí.
24 hodinový odpočet tam zůstává i nadále, jediná možnost je, je motivovat ručně
Všichni jsme si už zvykli a jsme spokojeni alespoň s tím, že ho máme.
Tímto téma uzavírám jako zodpovězené.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru