Tlačítko "Prodat dekorace" pro kulturní osady

Současný stav: Při prodeji dekorací v kulturní osadě (a že jich tam když už, tak běžně bývá mnoho) musí člověk klikat furt dokola na budovu a na tlačítko potvrdit.
Nápad: Zavést tlačítko "Prodat dekorace", které by jedním klikem (samozřejmě s okénkem pro potvrzení a klidně i přetažením jako u mazání VB) vymazalo všechny diplomatické budovy nevyžadující cestu.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE

(Odvolávám se na to, že Mughalskou říši jsem zatím neprovozoval, takže jestli se tam na ty řetězící budovy toto tlačítko nehodí, tak by se samozřejmě zavedlo jen do osad, kde se reálně hodí.)
 

NoVa

Moderátor
Člen týmu
Myšlenka zajímavá, určitě by to našlo využití na ty nejmenší 1x1 dekorace, u ostatních větších to není tolik znát... jenže i kdyby to získalo dostatečnou podporu tak je asi nepravděpodobné že by vývojáři měli stejný názor, poslední dobou prokazují nepříliš kladný přístup k automatizaci - důkazem je nedávné zamítnutí masové motivace přátel která byla jednou z nejvíce, ne-li nejvíc, žádoucím vylepšením pro community sprint aktualizaci. Jako osadář s třemi ciframi dokončených osad bych to ovšem uvítal, byť by se to použilo jen zřídka v prvotní fázy osady.

(u Mughalů mají ty dekorační dílky velikosti 2x3 a 3x2, a při "správném" postupu déle jak minutu postavené nevydrží a jejich mazání dlouho nezabere)