Tržiště - poslední nabídka

DeletedUser3814

Host
cirgard
mozilla
w7, flash nejnovější
chyba je i na betě

nevím jak pořádně popsat tuhle chybu, ale když na tržišti zadáte nabídku nějaké suroviny, které už ve skladu moc nemáte, tak to špatně zobrazí čísla.
Např. mám 47 kamene a chci vyměnit 20 kamene za 20 vína (nerozhoduje)
správně by se měla odečíst nabídka následovně
47 kamene ->nabídnu 20 kamene za 20 vína -> zbývá 27 kamene a tržiště ukazuje stále možnost vyměnit 20 kamene (z 27 co zbývá) za dalších 20 vína
ale ted právě nastane chyba a počítadlo se vyresetuje a ukazuje 7
jakoby ta druhá zvýbající dvacítka úplně vypadla. Stává se to opakovaně i na betě. Jakmile nabídnu něco, co se blíží ke konci, ale ještě by to mělo stačit na druhou nabídku, než to klesne pod předepsaný číslo, tak to klesne rovnou
snad se mi to podařilo aspon trochu vysvětlit. nejlepší bude si to zkusit na tržišti s nějakou komoditou, které moc nemáte (třeba 57) a zkusit jí po dvacítkách prodat....
 

DeletedUser12887

Host
Stalo se mi též při aktualizaci..
Stav surovin zůstal ale stejný ve skladu.

Já dával 300 za 300 tudíž 1:1
In english one to one

Jako uz dávno jsme se třeba v cechu shodli ze nemá cenu rozpocitavat trh na složitější čísla než 1:1 ..1:2 a 2:1..protože pro spoustu hráčů to je i tak dost pochopitelné..pak by se dalo počítat taky na pinty a další merne jednotky..jestli nekdo je zloděj s tím se nic nenadělá..spousta hráčů je vstřícných a fer

Jinak ja hraji ma win 10 tak těžko můžu tohle rozlišit ale nechtěl jsem tě v tom nechat samotnou
Stejně tak mi přijde dost nefér ze moderátoři mají méně poděkování než ostatní přitom asi taky dělají co je v jejich silách..no nic tak to funguje.

/Příspěvky sloučeny. carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9490

Host
Chybu potvrzuji, Svět Arvahall. Ke konci musím nabídku opravit na požadovaný počet i když ve skladu je zůstatek ještě na 1 poslední nabídku. Jakoby systém nabídky předem odečetl předchozí nabízený počet a pak nabízí částku, která zbývá.
 
Nahoru