Tragické nedostatky

LivingPool

Nováček
Pár připomínek ke hře, které mne silně odrazují a tzv. se.... pšššt

1. Aplikace - po vstupu do hry musím vždy vybrat dobu v CE a CB, abych si mohl vybírat armádu v boji, při přepnutí mezi světy, bez odhlašování, prostě pokaždé, tragédie ...
Je snad těžké po přihlášení hráči nastavit jeho dobu anebo to vývojáři neumí???


2. CE 5. úroveň - já zatím například vyjednávám, takže vyberu stavby, postavím a kliknu na pokračovat, logicky bych očekával vstup na výběr boje nebo vyjednávání (ideálně podle volby staveb automaticky vyjednávání nebo obrana) , avšak nikoliv, okno se zavře a jako trubka musím znovu zvolit políčko a pak vybrat způsob jeho získávání, o přehození výběrů za 3. bránou nemluvě, nechápu tuto logiku, asi vývojáři už nemohli a pomotaly se jim strany z vyčerpání???

3. Výběr amrády při bojích - nedokážou snad vývojáři udělat v aplikaci tlačítko, které mi vysype komplet zvolené jednotky (většinou se jedná o zraněné kousky)? Musím jak blb šoupat po displeji nebo klikat myší, abych je postupně vyřadil a pak postupně zase šoupat jak blb, abych nasadil jiné? Co se poučit z jiných her a mít jednotku 8 definovaných bojovníků, kterou bych opět pouze jedním kliknutím nasadil do boje? Zdá se mi to jako neskutečná pruda, oleofobní vrstva na displeji je již dávno díky tomuto způsobu zničená, spíš tedy setřená nadobro (řazení zraněných jednotek je také nepochopitelně promíchané, alesoň že se z dostupných zobrazují zdravé před zraněnými, jak tomu nebylo donedávna.

A k tomu se váže obranná armáda, proč mi na začátku při výběru straší hromada (navíc neseskupená) obránců města? Ty nastavím jednou při posunu do další doby, a dál mne nezajímají (bohatě stačí číslovka nasazených obránců 8/8).

PS: Zapomněl jsem přidat pochvalu za neustálé přerušování sběru, když jedu ručně a tolik budek, co mi zastaví sběr a trapně oznámí, že jsem dostal to a to.
A tak začnu nanovo a zase stop a zase a zase ... trapky ... Přitom mi na podpoře bylo sděleno, že toto se plánuje zrušit.


Bylo by toho více, ale už mne bolí prsty
 
Naposledy upraveno:

LivingPool

Nováček
Skoro měsíc a jako by nic vývojáře nezajímalo, dobrá, dávám tomu do konce března a pokud budu stále drtit klávesu Escape při zavírání oken vyskakujících při ručním sběru, tak se tu mějte, ukončím vztekání se nad trapárnami, co jsou ve hře, včetně nesmyslných žebříčků a losování při výběru soupeřů v CB ...
 

d arvit

Odborník
naprosto s tebou souhlasim s těmito problémy a jsem všemi 10ti pro jejich odstranění nebo nápravu.
Bohužel si asi neuvědomuješ že píšeš pouze na české forum, české mutace, mezinárodní hry, která spadá pod společnost provozující další hry.
To reálně velmi zjednodušeně znamená, že to co sem napíšeš, musí zdejší vedení fora uznat za vhodné a poslat na centrálu, tam si to musí někdo přečíst, předat dál kompetentní osobě, ta uznat že se společnosti vyplatí (=zaplatí se práce na tom) na ten problém přesunout tým programátorů z jiných projektů a napravit to..
V ideálním případě docela pomalý proces na měsíce. Pouze krize znamenající zastavení plateb od hráčů ve větším měřítku si vyžádaji rychlejší řešení.
To jsme se bavili o ideální situace. Reálná situace je taková že nějaká česká komunita, natož nějaký český neplatící prudič centrálu absolutně nezajímá a případné zprávy od CZ teamu si max. přečtou předtím než je smažou.
Ne že by Inno vlastně zajímala reakce i z velkých trhů (podívej se jaká je situace na testu, jak se reaguje na názor komunity) jediná reakce která firmu zajímá je tok peněz z komunit, takže všechny funkce které do hry zavádí jsou podřízené tomuto účelu - liší se jen způsobem prezentace:
1, ty co by hráči mohli ocenit nebo se shodují z jejich žádostmi jsou na přání komunity.
2, ty co ne, jsou nová vylepšení produkující lepší herní zážitek nebo nutná pro chod hry.
 

Termi

Komentátor
Ešte viac smiešnejšie je to, že tieto veci, vyššie popísané, by programátor mal zvládnuť do cca 4 hodín aj s fajčiarskou ;)
Samozrejme nehovorím už nič o tom, že to malo byť takto už pri pôvodnom samotnom programovaní. Užívateľské rozhranie hráčov je tu trápne, také začiatočnícke. Ak chcú majitelia hry smerovať k paytowin, pokojne môžu, ale nech k tomu urobia na poriadok užívateľské rozhranie. :D
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Bohužel tento příspěvek neměl žádnou zpětnou vazbu, žádnou podporu dalších hráčů, tudíž nebyl zatím přeposlán dále. Nemůžeme přeposílat každý výplod každého jednotlivce. Na to aby byl návrh/stížnost atd poslány dále musí získat podporu x dalších hráčů.

K prvnímu příspěvku:
1. zkoušel sis nastavit dobu filtru jednotek přímo z města ve správě armády (pokud na appce něco takového je)? Já na mobilu nehraji, ale když se z nějakého důvodu v PC úplně odhlásím tak se mi nastavení filtru také zresetuje a když ho nastavím jen např přímo v CB tak se to neuloží ale když ho nastavím přímo z města zůstane tak.
2. Přehození tlačítek bylo reportováno ve feedbacku chvíli po zavedení levlu 5. Bohužel si asi vývojáři myslí že to nestojí za jejich námahu to spravit. Co se týká stavění budov na střetech... spočítal sis jestli se to vůbec vyplatí? Já jsem prakticky nikdy nic nestavěla, protože si myslím že náklady jsou vyšší než jejich přínos.
3. Tento nápad byl již přeposlán. To samé platí s obrannou armádou.

Co se týká vyskakovacích oken při sběru to zatím vývojáři zamítli zrušit jelikož okna vyskakují při sběru budov kde je šance na nějakou odměnu (50/50) aby hráči byli informováni o tom co z této budovy vlastně dostali (já jsem za to popravdě ráda jelikož si umím živě představit jak by na podporu denně lítaly tikety s tím "co že jsem vlastně z té budovy dostal, zapomněl jsem se předem podívat na stav invu")

Každopádně jste jistě četli nedávnou zprávu od produktového manažera, ve které se hned v prvním bode píše že se bude pracovat na snížení počtu repetitivních činností což zahrnuje mimo jiné tu správu armády a také na zlepšení uživatelských zkušeností/rozhraní.
Také jste se jistě dočetli že se chystají také dva "Komunitní sprinty", kde právě budete moci takovéhle menší změny navrhovat a právě tady si myslím že budou mít větší váhu, protože jak už psal @d arvit když posíláme vývojářům pravidelné obecné feedbacky (i s případnými novými návrhy) tak ani my nevíme jestli si to vůbec přečtou a co s tím pak udělají...
 

Termi

Komentátor
Bohužel tento příspěvek neměl žádnou zpětnou vazbu, žádnou podporu dalších hráčů, tudíž nebyl zatím přeposlán dále. Nemůžeme přeposílat každý výplod každého jednotlivce. Na to aby byl návrh/stížnost atd poslány dále musí získat podporu x dalších hráčů.

K prvnímu příspěvku:
1. zkoušel sis nastavit dobu filtru jednotek přímo z města ve správě armády (pokud na appce něco takového je)? Já na mobilu nehraji, ale když se z nějakého důvodu v PC úplně odhlásím tak se mi nastavení filtru také zresetuje a když ho nastavím jen např přímo v CB tak se to neuloží ale když ho nastavím přímo z města zůstane tak.
ovéhle menší změny navrhovat a právě tady si myslím že budou mít větší váhu, protože jak už psal @d arvit když posíláme vývojářům pravidelné obecné feedbacky (i s případnými novými návrhy) tak ani my nevíme jestli si to vůbec přečtou a co s tím pak udělají...

1. nejde to tak. Zavše hrám aj na mobile a tam si musím neustále prepnúť dobu u jednotiek. Ty vogo, tak jednoduchá vec .... ako, už sa radšej ani nepozastavujem. Pokladám sa za rozumného človeka a to užívateľské rozhranie, ktoré tu je, mi hlava neberie. Trochu sa aj čudujem, že či sa v celom innu nenájde "manažér", ktorý by dohliadal na toto užívateľské prostredie a ktorý by v tom usmerňoval programátorov.
 

LivingPool

Nováček
Bohužel tento příspěvek neměl žádnou zpětnou vazbu, žádnou podporu dalších hráčů, tudíž nebyl zatím přeposlán dále. Nemůžeme přeposílat každý výplod každého jednotlivce. Na to aby byl návrh/stížnost atd poslány dále musí získat podporu x dalších hráčů.

K prvnímu příspěvku:
1. zkoušel sis nastavit dobu filtru jednotek přímo z města ve správě armády (pokud na appce něco takového je)? Já na mobilu nehraji, ale když se z nějakého důvodu v PC úplně odhlásím tak se mi nastavení filtru také zresetuje a když ho nastavím jen např přímo v CB tak se to neuloží ale když ho nastavím přímo z města zůstane tak.
2. Přehození tlačítek bylo reportováno ve feedbacku chvíli po zavedení levlu 5. Bohužel si asi vývojáři myslí že to nestojí za jejich námahu to spravit. Co se týká stavění budov na střetech... spočítal sis jestli se to vůbec vyplatí? Já jsem prakticky nikdy nic nestavěla, protože si myslím že náklady jsou vyšší než jejich přínos.
3. Tento nápad byl již přeposlán. To samé platí s obrannou armádou.

Co se týká vyskakovacích oken při sběru to zatím vývojáři zamítli zrušit jelikož okna vyskakují při sběru budov kde je šance na nějakou odměnu (50/50) aby hráči byli informováni o tom co z této budovy vlastně dostali (já jsem za to popravdě ráda jelikož si umím živě představit jak by na podporu denně lítaly tikety s tím "co že jsem vlastně z té budovy dostal, zapomněl jsem se předem podívat na stav invu")

Každopádně jste jistě četli nedávnou zprávu od produktového manažera, ve které se hned v prvním bode píše že se bude pracovat na snížení počtu repetitivních činností což zahrnuje mimo jiné tu správu armády a také na zlepšení uživatelských zkušeností/rozhraní.
Také jste se jistě dočetli že se chystají také dva "Komunitní sprinty", kde právě budete moci takovéhle menší změny navrhovat a právě tady si myslím že budou mít větší váhu, protože jak už psal @d arvit když posíláme vývojářům pravidelné obecné feedbacky (i s případnými novými návrhy) tak ani my nevíme jestli si to vůbec přečtou a co s tím pak udělají...
Děkuji za upřesnění, na tomto výplodu jsme se shodli v cechu všichni, že nemá podporu je celkem jedno, ujistilo mne to v tom, že hra se stává nepříjemnou časovou zátěží s obrovskými nedostatky a nepřátelským herním systémem.

K vyskakovacím oknům bych celkem směle oponoval a to hned 2x:
1. Pokud by byl sběr na jeden zátah jako dříve, tak stejně jako při sběru za dia - na konci vyskočí okno se součtem odměn a neprudí to 30x 40x při sběru
2. Pokud někdo neví, co má v invu (ani já to nehlídám na kusy), pak po každém nabytí čehokoliv se mu na začátku inventáře zobrazí počet získaných odměn s číslicí a to jak na kompu, tak v apce ...

A je vidět, že to vývojáři nehrají, i u Vás - hrajete pouze na PC, a tak vůbec netuší, jaké neduhy do hry cpou a jak to znepříjemňuje herní zážitky ...

PS: jako bonus jsem včera dostal z možných 540 diamantů ve 4. kole CE (ze dvou měst) krásnou nulu, děkuji za procenta ...
Hrál jsem 4 roky Elvenar a pár plateb v reálné měně jsem provedl, zde jsem to měl v plánu také, abych dohnal zpoždění na mapě světa.
Tato myšlenka však již odezněla, naštěstí ...
 
Naposledy upraveno:
Tak stacilo by aby byla moznost pro hrace si zvolit zda chci vyskakovaci okno ci nechci s odmenou dane budovy. Primarne at je ON.
Me to treba vylozene take SERE. :)

A byl bych pro..me je sumak co mi to dava, a vzhledem kolik tech boud s forge of fragments pribyva bych to uvital.
 

Gorwor

Dopisovatel
Návrhy fajn. Moje reakce je prakticky totožná s tou d arvitovou - k vývojářům, kterým to píšeš, se to nikdy nedostane. Toliko k původnímu "návrhu".

Proč píšu - opravdu ještě někdo na světě sbírá produkci města ručně? Nedokážu si to vůbec představit, mám denní produkci hodně přes 2K bodů výzkumu, takže nemluvě o spoustě fragmentů by mně jen body zastavily sběr minimálně 20x...

To tlačítku "sebrat všechnu produkci" za 5 diamantů používám od úplného začátku hry - a 150 diamantů měsíčně beru tedy jako takovou setrvalou minimální platbu za hraní. Nutnou, nezbytnou, esenciální... Je to doslova pakatel a nejsem prostě schopen si vůbec představit, že to někdo dělá jinak... o_O


PS: nedá mi to, ještě musím dodat, že nějaké ohánění se tu tím, že si někdo zaplatí nějaké diamanty nemá vůbec žádnou vypovídající hodnotu. Když vidím, co jsou schopní hráči utratit za jeden event na jednom světě, kde hraju - jsou to minimálně stovky tisíc korun, možná víc. A to počítám jen "bonusové" řady odměn. Protože vzhledem k téměř geniálnímu tahu inna dát opravdu silnou budovu jako odměnu pro "první 1% hráčů" minimálně na Béčku způsobila úplnou lavinu neustálého dokupování lístků za diamanty a tím vypadávání části hráčů z 1% hranice až to samotného konce. To byl vpravdě mistrovský tah a očekávám, že to tak už inno bude dělat každý event, protože tohle muselo hodnotu spálených diamantů za event vystřelit v analýzách násobně vzhůru...

Takže nějaké nekoupení diamantů hráčem jedou za X let hraní je opravdu zcela mimo rozlišovací schopnosti tvůrců. Pravda je, že hráči našeho (neplatícího, nebo občas - "pro pohodlnou hru mírně platícího") typu jsou v podobných hrách jen vata, která má jediný účel - aby se opravdu hodně platící hráči mohli cítit také opravdu silní a nabušení. Potřebují totiž vidět kolem sebe pokud možno co nejvíc chudáků, kteří nic nemají. Aby mohli mít dobrý pocit z toho, že jsou schopní dát o X tisíc bojů víc, mají o X set procent silnější armádu a tak podobně. Tak funguje svět, nejlepší je se s tím smířit ;)
 
Naposledy upraveno:
No zajimalo by me jestli to utraceni je na CZ serverech...ja kdyz ctu chat..tu prece zadny cech nic nekupuje, neni blazen, prece ma x farem nebo hraje jen tak. Kdyz nekdo napise na chat, ze si neco koupil, tak je skoro kacir,vul, blbec co cpe prachy do hry.
Aspon tohle je muj pohled.

A ano urcite je drzi jine velryby z jinych statu, to vim a videl jsem.

Ja treba nerad utracim diamanty a rozhodne ne za tuhle funkci, tak nevim proc odpoved vsech je..sak je to jen 5 diamantu..pro nekoho pakatel,pro nekoho kdo setri na rozsireni dost. :) Staci ON/OFF. Tohle je urcite nedrzi v plusovych vydelecnych cislech..tato funkce.
 

Gorwor

Dopisovatel
Tak ještě jednou no - hodně hráčů do toho dává hodně peněz. Že ty konkrétně to neděláš, neznamená, že to nedělají jiní. Zkus se poptat hráčů, kteří mají prémiové avatary, které jsou jako odměny jen v placených řadách eventů, jestli je získali za peníze, nebo třeba za oběť temným bohům :p

A samozřejmě že diamanty nejsou vždy za peníze, nicméně pokud mi někdo v rozhovoru řekne, že za ten a ten event utratil "jen" kolem 60 000 diamantů, asi to nemá z nějakých farmiček...

Nicméně původní "otázka" byla o něčem jiném . a moje odpověď na ni se nemění.
 

Dan 77

Veterán
Bohužel tento příspěvek neměl žádnou zpětnou vazbu, žádnou podporu dalších hráčů, tudíž nebyl zatím přeposlán dále. Nemůžeme přeposílat každý výplod každého jednotlivce. Na to aby byl návrh/stížnost atd poslány dále musí získat podporu x dalších hráčů.

K prvnímu příspěvku:
1. zkoušel sis nastavit dobu filtru jednotek přímo z města ve správě armády (pokud na appce něco takového je)? Já na mobilu nehraji, ale když se z nějakého důvodu v PC úplně odhlásím tak se mi nastavení filtru také zresetuje a když ho nastavím jen např přímo v CB tak se to neuloží ale když ho nastavím přímo z města zůstane tak.
2. Přehození tlačítek bylo reportováno ve feedbacku chvíli po zavedení levlu 5. Bohužel si asi vývojáři myslí že to nestojí za jejich námahu to spravit. Co se týká stavění budov na střetech... spočítal sis jestli se to vůbec vyplatí? Já jsem prakticky nikdy nic nestavěla, protože si myslím že náklady jsou vyšší než jejich přínos.
3. Tento nápad byl již přeposlán. To samé platí s obrannou armádou.

Co se týká vyskakovacích oken při sběru to zatím vývojáři zamítli zrušit jelikož okna vyskakují při sběru budov kde je šance na nějakou odměnu (50/50) aby hráči byli informováni o tom co z této budovy vlastně dostali (já jsem za to popravdě ráda jelikož si umím živě představit jak by na podporu denně lítaly tikety s tím "co že jsem vlastně z té budovy dostal, zapomněl jsem se předem podívat na stav invu")

Každopádně jste jistě četli nedávnou zprávu od produktového manažera, ve které se hned v prvním bode píše že se bude pracovat na snížení počtu repetitivních činností což zahrnuje mimo jiné tu správu armády a také na zlepšení uživatelských zkušeností/rozhraní.
Také jste se jistě dočetli že se chystají také dva "Komunitní sprinty", kde právě budete moci takovéhle menší změny navrhovat a právě tady si myslím že budou mít větší váhu, protože jak už psal @d arvit když posíláme vývojářům pravidelné obecné feedbacky (i s případnými novými návrhy) tak ani my nevíme jestli si to vůbec přečtou a co s tím pak udělají...
Já souhlasím se vším, co napsal, návrhy podporuju (dával jsem k tomu už předtím like). Ale pochybuju, že to budou Němci číst, takže je to vlastně jedno. Ale je dobře, že věci přeposíláte výše, vám z FoE týmu díky, že tomu věnujete čas.
 
Nahoru