Tulák

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13432
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13432

Host
dobrý den
mám v obraně města 5 tuláků a tři vojáky( TULÁK - tajná identita,ignoruje první škodu a přemění ji v další jednotku mé armády) - zaútočil na mě hráč také s 5ti tuláky a 3mi střelci (oba jsme koloniální doba)....na záznamu bitvy moji tuláci umírají po zásahu nepřátelského tuláka i střelce a na nic se nepřemění...výsledek bitvy mých 8 vojáků mrtvých- on 8 živých , z toho jeden s polovinou života.....nejde mi o bonusy k útoku a obraně z budov, pouze je-li normální zabít tuláka na jednu ránu aniž by se přeměnil ?????...
 

DeletedUser11297

Host
Pokud útočník nejdříve zabil ty tři vojáky, tak ano, je možné zabít tuláka na jednu ránu. Poradil bych zrovna od koloniálu do obrany tuláky vůbec nedávat, je to zbytečné. Je lepší tam raději dát kombinaci klasických jednotek.
 

trojan1673

Veterán
Přesně tak, pokud útočník zlikviduje jako první jednotky, tak tulák už se nemá na co přeměnit a tudíž umře po první ráně.
 

DeletedUser13432

Host
tím ale ten tulák nesplňuje to čím vlastně má být...respektive co má v popisku...a v popisku o tom že se na nic nepromění nic není ....
 

DeletedUser11297

Host
Tak to poradím použití brýlí nebo minimálně návštěvu očního lékaře. V jeho popisku jsou dvě věty. První si zde již napsal, dovol mi tu druhou připsat. "Pokud nemáš žádnou zbývající jednotku bez tajné identity, tak jednotka zemře".
 

DeletedUser13432

Host
aaa omlouvám se je to tam, to mění situaci....ovšem v tom případě do obrany jsou vlastně na nic a ten kdo je může vyrábět a použít do útoku je neporazitelný :-(
 

DeletedUser11457

Host
Skharf:
ano, to máš bohužel pravdu. navíc AI jak tupá útočí první na tuláky, takže když jdeš do boje s jednou jednotkou a 7mi tuláky, obrana vždy bude útočit první na ty tuláky, pokud budou v útočném dosahu.
abys i toto překonal musíš mít hodně vysoký bonus do obrany (deal + vasil na lvlu 10) a k tomu nějaké ty strážní ohně a další, co přidávají bonus při obraně města.
nicméně paltí to i opačně, pokud ty útočíš, použiješ automat a soupeř má v obraně tuláky, tak automat to bude prvně řezat do nich.
 

DeletedUser13432

Host
děkuji všem za objasnění této smutné skutečnosti :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru