UŽIVATELSKÉ FUNKCE - Rozšířené možnosti filtrace

Artesis

Komentátor
Současný stav: bez možnosti další filtrace
Nápad:
Bylo by fajn kdybych v seznamu "historie událostí", mohl například filtrovat pole na "aktivní" a "neaktivní". Buď přidáním fitru, jako např. v excelu a nebo podobným způsobem viz obrázek. Člověka prostě nebaví procházet mraky stránek, které jsou vlastně jen informativní, protože např. pomoc nebo odvetu při nich stejně neudělám...
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO - ale nic neodpovídalo přesně mému nápadu. Spíše jen řešil větší přehlednost textů jinou barvou apod.
 

Přílohy

  • interakce.PNG
    interakce.PNG
    430,4 KB · Zobrazení: 15

Dobrodej

Komentátor
PRO

navrhoval jsem totéž 2.12.2021, po "zamítnutí" zvýrazňování, špatně jsi hledal, jen technické řešení bylo jiné. A pak bouře nepochopení...
 
Naposledy upraveno:

Artesis

Komentátor
Popravdě tvůj příspěvek jsem četl a není to to samé, můj problém řeší zda jsem schopen vyfiltrovat - komu mohu pomoci a odpadá tak překlikávání v rámci historie 50-60 stran,, která se tak zúží třeba jen na 5 aktivních stran, kdeždo ty chceš řešíš barevné odlišení dvou tlačítek. To je stejné jako prodávat v rybárně a mít celosvazovku, jo jasně týká se to obojí ryb ale jinak ...
 

Dobrodej

Komentátor
ale to můj řeší také, ad. 1 ... do první rolety filtr na aktivní (dle tebe interaktivní) tlačítka, ty to řešíš dalším prvkem v okně, já pouze doplněním další volby do existujícího prvku.
A to je v příspěvku, který jsi asi nečetl, protože se v něm nic o barvách nepíše.... to bylo v předchozím, na který byla neadekvátní reakce a tak celkem propadl
 
Nahoru