Uctění památky starého fóra...

Dědeq

Znalec
Bylo to hrozne, ale libilo se mi vic :)
To nove, to musim uznat, pekne slape na telefonu, je na nem prehlednejsi.
 

Dan 77

Veterán
Něco se zlepšilo, ale něco zhoršilo. Světlý motiv se nehodí, rozepsané zprávy se leckdy neukládají nebo seznam témat, kde nepřečtená a přečtená vlákna rozlišuje jenom tučné písmo, je taky nepřehledný atd. atd.

A když už je řeč o "starém dobrém", ani to nebyla původní verze. Teď už máme za sebou druhou velkou aktualizaci a změnu fóra a koukáme na jeho 3. verzi.
 

DeletedUser12887

Host
podle mě je to o zvyk, nicméně spíš neviditelné, nejspíš se to bude ještě ladit, stejně jako všechno ostatní, pro nové hráče, kteří to původní neznají je to nejspíš jedno, nicméně to rozlišení jako je v tom úvodu jsem takové neměl ani dříve až na proházení barev a témat tak aby se taky našly těžko, mi to přijde úplně podobné

je tu nová sazba písma a jinak to pojede pořád podobně až na to že místo dominantní hnědé je nějaká krémová

podklad capuccino a zbytek káva
 

Dan 77

Veterán
Jo, to máš pravdu.
Jen u tohoto fóra jsem ještě nikdy neviděl, že by se průběžně "ladilo", vylepšovalo.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Vývojářům se evidentně líbí světlá barva jelikož na betě je už nový vzhled výzkumu a je také světlý :)
 

Svatej

Legenda
Dan 77 Tak to mi přijde trochu jako kritizovat Hideo Kodžima že všechny jeho hry nesou obdobné drobné prvky (třeba hudební podkres)
Prostě jedna parta vývojářů makající na více hrách = nějaké prvky se budou opakovat. ;) Problém nastává až když se to přehání, což dle mého soudu zatím není tento případ... Zatím. ;)

P.S.: Jo a ta hra na pošťáka mě fakt zklamala... :(
 
Nahoru