Udalost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15051

Host
v dnešní nové události jsem se dostal do dost blbé situace. Naskytl se úkol kde mám buď prozkoumat provincii nebo dokončit 16 cech.ex. Problém je ze na mapě mam jen jednu provincii prave otevřenou a ma 9 kontinentu a expedici sem dnes dokončil 3 level takže fakt Nevim co dal nechce se me získávat všechny území na provincii jen abych mohl prozkoumat novou a 4 level expedice bez dia nedam.
 

Dědeq

Znalec
Tak to ti opravdu neporadím, jen to, že je rozhodně jednodušší udělat čtyřku expedice, pokud nejsi v takové provincii kde získání sektoru (nikoli kontinentu) je pro tvou armádu brnkačka. Ovšem neznám tvé "majetkové" ani válečné poměry.
V krčmě si aktivuj pokus navíc a pokud nejsi úplně chudý na surky, tak to vyjednáš, případně kousek určitě ubojuješ, pokud nejsi úplně chudý na sílu armády.
Při vyjednání celé čtyřky počítej s náklady kolem 1400-1600 surek. Při nejhorším získáš ponaučení, že se příště vyplatí sehnat si seznam úkolů předem.

Pro ostatní zajímavost: stejný úkol jsem právě splnil, přestože mi do konce expedice zbývalo pouze několik setkání - po jejím dokončení se úkol splnil automaticky, i když jsem jich rozhodně nevyřešil 16, ale jen asi 6. Prozkoumat provincii už to nechtělo. Tj. vzalo to jako nesplnitelný úkol, což je dobrá zpráva.
 

DeletedUser11297

Host
Pak je zde ještě jedna možnost. Event jede až do příští středy, pokud dobře počítám, takže můžeš počkat na příští expedici. Ale pak musíš doufat, že zbytek úkolů stihneš do jednoho dne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru