JEDNOTKY Ukrytí obranné armády města

Zajimavá myšlenka v počateční fazi hry.
Ale s dlouhodobého hlediska by se jednalo o zbytečnou funkci.
Vzhledem ktomu že jakmile má utočník přes 1000%v utoku tak pro něj už žadna obrana neni problem(a to maji hrači i daleko vic) .
Tam by se musel cely system obrany jak je upravit a to je nerealné největší problem obrané armady je že to ovlada UI a ta neumí dobře zhodnotit vlastnosti danych jednotek a prostě je pošle na porážku takže % do obran dělat je zbytečné.
Celá tato myšlenka by fungovala max pro novačky ale i tak asi bych byl klidně PRO.
 

Anti Bílý

Psavec
Celá tato myšlenka by fungovala max pro novačky
Nejde o vědu. Jde jen o skrytí obrany a pravděpodobně je myšleno to, aby v přehledu nepřekážela, když potřebuješ rychle měnit armu při útoku.
Z tohoto důvodu mám v obraně symbolicky jen dvě jednotky, aby měl útočník na město alespoň pár bodů a mně to zároveň nepřekáží.
Já jsem PRO.
 

barabazostravy

Komentátor
Zdravím,
  • Současný stav: Při otevření výběru armády, je vidět obranná armáda města
  • Nápad: Moc by se mi líbilo, kdyby se dala ukrýt obranná armáda města. Třeba do modrého tlačítka pro výběr obranných jednotek.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Podobne je to v PvP arene a je to super.
Dekuju moc
Pokud se zamyslíme na tím co tu vše máme za armády tak je to zbytečně komplikované. Takže máme zde klasickou útočnou armádu a k tomu ještě obrannou armádu. Obranná armáda nám chrání město a po zavedení pátého kola CE bojujeme obrannou armádou proti armádě v CE v pátém kole. Takže vlastně obranná armáda v tomto speciálním případě přejímá roli útočné armády a aby hráči věděli, že mají obrannou armádu tak nám ve správě armády úplně zbytečně zabírá prvá místa. Kromě obranné armády města a CE máme ještě obrannou armádu PvP. Tam měl naštěstí programátor světlý den a tuto obrannou armádu ukryl pod funkci obranná armáda. Aby to vše nabralo ještě nějaké komplikace zamíchal nám programátor rozličné bonusy armád. Takže máme bonusy pro útočnou armádu a speciální bonusy pro útočnou armádu na CB to jsou bonusy ze zapomenutého chrámu a turnajového areálu. Kromě toho máme ještě speciální bonusy pro CvC a aby byla ještě větší sranda tak nejnovější budovy věže mistrů i hlavní budova současného eventu mají úplně zbytečné bonusy pro CvC o kterých bylo rozhodnuto, že KONČÍ !!!! Co myslíte je to k pláči a nebo k smíchu? :D
Myslím, že v jednoduchosti je genialita a nejlepší by bylo mít jednu armádu na útok i obranu. Nakonec boje přece nejsou primární záležitost v této hře kde se hlavně staví město.
 
Naposledy upraveno:

barabazostravy

Komentátor
Nejde o vědu. Jde jen o skrytí obrany a pravděpodobně je myšleno to, aby v přehledu nepřekážela, když potřebuješ rychle měnit armu při útoku.
Z tohoto důvodu mám v obraně symbolicky jen dvě jednotky, aby měl útočník na město alespoň pár bodů a mně to zároveň nepřekáží.
Já jsem PRO.
Pokud tam nedáš žádnou armádu přiřadí ti tam herní program 2 kopíníky. Takže klidně nedávej nic.
 
Pokud se zamyslíme na tím co tu vše máme za armády tak je to zbytečně komplikované. Takže máme zde klasickou útočnou armádu a k tomu ještě obrannou armádu. Obranná armáda nám chrání město a po zavedení pátého kola CE bojujeme obrannou armádou proti armádě v CE v pátém kole. Takže vlastně obranná armáda v tomto speciálním případě přejímá roli útočné armády a aby hráči věděli, že mají obrannou armádu tak nám ve správě armády úplně zbytečně zabírá prvá místa. Kromě obranné armády města a CE máme ještě obrannou armádu PvP. Tam měl naštěstí programátor světlý den a tuto obrannou armádu ukryl pod funkci obranná armáda. Aby to vše nabralo ještě nějaké komplikace zamíchal nám programátor rozličné bonusy armád. Takže máme bonusy pro útočnou armádu a speciální bonusy pro útočnou armádu na CB to jsou bonusy ze zapomenutého chrámu a turnajového areálu. Kromě toho máme ještě speciální bonusy pro CvC a aby byla ještě větší sranda tak nejnovější budovy věže mistrů i hlavní budova současného eventu mají úplně zbytečné bonusy pro CvC o kterých bylo rozhodnuto, že KONČÍ !!!! Co myslíte je to k pláči a nebo k smíchu? :D
Myslím, že v jednoduchosti je genialita a nejlepší by bylo mít jednu armádu na útok i obranu. Nakonec boje přece nejsou primární záležitost v této hře kde se hlavně staví město.

U Zimni eventovky nejsou bonusy k CvC, ale bonusy utocne k CB a obranne k CE.
 

barabazostravy

Komentátor
U Zimni eventovky nejsou bonusy k CvC, ale bonusy utocne k CB a obranne k CE.
Poskytuje:

  • 238 až 14811 populace
  • 26 až 29% útočný bonus pro útočnou armádu
  • 5 až 8% útočný bonus pro útočnou armádu v cechovních bitvách
  • 29 až 32% útočný bonus pro obrannou armádu
  • 9 až 12% útočný bonus pro obrannou armádu v cechovní expedic
Pravda. Blbě jsem na to koukal
 
Nahoru