Uložení výzkumných bodů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Získal jsem při cechovní expedici jako relikvii 100 VB, ale uložily se mi do standardního generátoru VB. Velmi špatně se s nimi dále nakládá, buď po jednom nebo vše najednou.
Měly by se ukládat do inventáře, tak jako ty získané jako pomoc při budování velkolepých budov.
Svět: Arvahall
 

DeletedUser13041

Host
Taky proti. Je to odměna mimořádná, tak ať si lidi dají trochu práce s tím, jak s nima naložit okamžitě - uskladněných balíčků má každej k přelévání dost.
 
Proti. Otočit ty body není zas takový problém. A když se budou dávat do invu tak se VB budou stavět ještě míň.
 

Svatej

Legenda
Však se točí :D Ale ty z balíčků v drtivé většině případů protočím mnohem výnosněji než ty z baru.:rolleyes:
Obecně bych řekl že 100FB v baru má pro mě osobně hodnotu 70 bodů v balíčcích. Ale to už je každého věc jak s čím naloží.;)
 

DeletedUser14282

Host
Já jsem pro, hráči by získali širší možnost jak s těmi body v aktuální moment naložit.
 

DeletedUser13041

Host
Těch možností už tak je hodně - a mám dojem, že foe jde právě opačným směrem. Z expedic všechny body už dávají do baru - i ty, co byly prve v balíčkách - ty z truhel.
 

DeletedUser14282

Host
Samozřejmě na druhou stranu mám strach aby veškerý funkce a moožnosti nebyly moc překombinované, protože co je překombinované je zkrátka na dvě věci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru