Umělá inteligence bojů => umělá hloupost bojů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3814

Host
Bylo to tu psáno tisíckrát a protože tu ted nevidím téma at hledám jak hledám, píšu to znova. Právě mě přebojoval hráč s jedním šampionem a 7 roguema. Je mi k zblití, jak to počítač odehrál. Asi tak, že jemu neubral nic a mě totálně vykropil? Protože kam zaútočil můj tank? přece do rouge aby se proměnil. a takhle hezky všechny proměnil, místo aby zabil na dvě rány toho šampiona. může prosím někdo udělat konečně normální obranu? protože na to lidi přišli a chodí výhraděn 7+1. DĚKUJI
 

DeletedUser2298

Host
Ony jsou totiž nastaveny asi dva módy UI.. jeden mód je pro provincie - kde když dáš výše zmiňovanou sestavu, tak počítač jde po té "+1" jednotce a tuláků si všímá, jen když vyloženě musí.. A pak je tu obrana při PvP, kdy zase počíatč jde slepě tupě jen po tulácích a až pak po přeměněných jednotkách.. Z hlediska útočníka je to OK.. z hlediska obránce plivám hřebíky..
 

DeletedUser3814

Host
můžeš te s tím prosímněco udělat? proti tomu se prostě nedá bránit.
 

DeletedUser2298

Host
Opravdu netuším, co bych s tím já mohl udělat.. jsem naprosto běžný hráč jako ty.. Jediné co se dá udělat je napsat libesbrief do Německa.. nebo tady na support - či návrh na foru.. ale obávám se, že to stejně nepovede ke kýžené změně.
 

Kayro

Znalec
Navic jestli jsou nastavene opravdu dva mody tak to je záměr a nebude vůle s tim neco delat.
 

traktorista

Odborník
Komp se opravdu chová jinak při dobývání provincií - záměr to patrně bude kvůli CvC, kde se počítá s masivním nasazením tuláků a hraním na automat. Ale tím spíš by se mohlo dát upravit aby tato "inteligence" byla opravdu jen v CvC a nikde jinde.
 

DeletedUser2059

Host
Ale zase naopak, když ty budeš útočit s touto sestavou na někoho jiného, tak zase vyhraješ ty a budeš mít radost ... :)
 

DeletedUser3814

Host
a co když s touhle sestavou neútočím? to je zase řešení.... já na rozdíl od některých umím taktizovat. neschopáci musí obejít situaci a jít na to od lesa....

btw je možné, aby některý hráč věděl, kdy se mi dokončí výroba? hráč surmakarel využil dvakrát 7 minutové prodlevy od ukončení výroby, aby mě vyraboval. podivná náhoda. nebylo tam víc jak 7 minut. a hodiny byly náhodné (nedalo se odpočítat - ted jsem ji vyplenil tak ona dá výrobu a za 24 hod to bude znova)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
nezlob te se namě ale všichni nebo aspoň většinou víte že každá bojová jednotka má své pro a proti ale když vlezu na Ačku na chat (čet) tak vám každý hráč řekne rovnou že dát tuláky do obrany je fakt totalní hloupost a pokud někdo neví jak si ohlídat město tak hold asi smůla a je jen nakaždém co si nacpe do obrany ale pak ať se nediví a zbytečně si nestěžuje
 

Thesseus

Znalec
Ivosaku, než se příště osopíš, tak si pořádně přečti na co reaguješ. Nejedná se o tuláky v obraně ale v útoku.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru