Umělá inteligencia v hre

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1261

Host
Nechystá se zrychlení a vylepšení bojů pokut hraju sám postavičky se pohybují strašně pomalu, ale pokud utočím na malou armádu (2-4) davám automat ale je smutné co se děje na bojišti ,boj který se dá vyhrát bez jediné ztráty se po zapnutí automatu zvrhává na komedii se špatným koncem bojovníci se staví do řady,neutočí,střelci lezou dopředu,katapulty ačkoliv maji dostřel se každé kolo přibližují blíž k nepříteli ,zraněný bojovník utočí na posledního nepřítele i když jde na jistou smrt ..............atd.
 

DeletedUser187

Host
Jediná rada, hraj sám ;)

Pokud už víš proti jakým jednotkám jdes a vis ze tam mám nepřítel v obranně jen 2 kopiníky, dej si do armády samé balisty, katapulty a strelce... Jiná rada proto asi není... Každopádně zkus toto navrhnout do sekce Nápady
 

DeletedUser665

Host
Také bych se přimlouval za zvýšení AI v těchto bojích. Dík.
 

DeletedUser

Host
Já jsu rád za to jak to je. Myslím, že to je naschvál. Takhle je to taková odměna pro hráče co souboje opravdu hrají :)
 

DeletedUser1261

Host
Jen když jdeš farmarmit je to zdlouhavé mlatit z velkou armadou dva kopiníky a když dám automat jsou schopní zabít jednoho vojáka uplně zbytečně.
 

DeletedUser

Host
tak já pokaždé farmím s 4 kopiníkama a 4 prakama a za 5 minut stihnu odehrát 3 souboje, protože vyčkávám, než protivník po mě dojde a pak na něho zaútočím prakama a popřípadě dorazím kopiníkama
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru