upozornění na nevybrané události ve městě

DeletedUser16429

Host
Současný stav: žádné upozornění
Nápad: na pravé straně přidat ikonu upozorňující na nevybrané události
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ne
 

DeletedUser12887

Host
Tady je zbytecny něco hledat, když na to nepřišla armáda inženýrů na beta verzi z celého světa.
Nicméně problém nastane v tom že se jim budou překrývat políčka, už teď není vidět co vlastně je možné použít.
Máš tam bonusy na kladiva, na mince, na zboží např. z dynamiky, rabovaci budovy a Krakena, stejně to bude nepřehledné, jako teď.
A nevybranou událost máš na mysli to co je kolem města které kolikrát není vidět ani takhle.
Pak by stačilo rovnou všechno hodit na jedno pole tam udělat vykricnik a bude z toho houby událost a žádný adrenalin.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
pokud událostmi myslíš incidenty, tak to se řešilo mnohokrát nejen tady, ale už během testování na betě a můj názor zůstává stejný - jsou to odměny doslova za nic. Jen za to že se přihlásíte a kliknete na ně. Pokud jste natolik líní že se vám je nechce hledat tak je buďto nepotřebujete a nebo nemáte hrát strategickou hru. howgh
 

peepee77

Veterán
To, že jdou špatně vidět je dle mého názoru záměr. Ikdyž....když už člověk ví co hledat tak se to přehlídne těžko. Zvlášť když to tak hezky problikává. To je kolikrát až otravný. Například když člověk vleze do zpráv a vedle toho okna bliká incident...to je vyloženě rušivej element.

Za mě je upozornění zbytečnost.
 

DeletedUser5384

Host
Možná by bylo ještě lepší,kdyby ta ikonka byla větší,asi tak 2x2 standartní ikonky a od ní by vedly šipky ke každýmu incidentu a ten by byl v červeným kroužku, aby pán nemusel zbytečně hledat :D
Za mne NE.
 

Dědeq

Znalec
Já bych přidal do levého horního rohu ikonku "Posbírat všechny incidenty", a to hned vedle nových ikon "Navštívit všechny krčmy" a "Hromadná motivace", a byl by pokoj :)
Teď nevím, jestli jsem sám sebe nepřesvědčil. Mám napsat PRO, nebo PROTI? Asi to nechám koňovi, ten má větší hlavu.

EDIT: Než se @mangoraj urazí a pronese obvyklou hlášku, že na fórum nemá cenu chodit a že mu to přeci všichni říkali, a že je měl poslechnout, protože tady se člověk podpory nedočká, tak nadhodím, že nápadů s primitivními zjednodušeními hry se tu objevují přehršle, a obecně s nimi zpravidla nesouhlasím ;) A obecně s názorem (který tu dozajista nezazněl) "já tu hru chci hrát, a ne klikat na všechny ty věci, které mě jenom zdržují", který mi přijde dost paradoxní.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16429

Host
vidím, že je tu pár sobců co se snaží prosadit jen své nápady a ne každý hráč řeší jen válčení, spousta jich hraje hru pro relax a ne si tady léčit pošramocené ego, tuto hru nehrají jen mladí ale i my důchodci s horším zrakem a nám by to přišlo vhod
 

DeletedUser5384

Host
Milý důchodče se slabým zrakem. Pokud je ti opravdu tolik,kolik vykládáš, měl by ses umět chovat na fóru. Ty kecy o sobcích a léčení pošramoceného ega si nechej pro vnoučata.
Ale máš pravdu,tuto hru nehrají jen mladí, podle různých náznaků je většina spíš střední a vyšší věk. já osobně mám do důchodu blíž než moje vnoučata ke střední škole,například.
 

DeletedUser12887

Host
Tak i ja hraju pro relax a ne pouze valcim.
Každopádně kolikrát ty incidenty všechny nevidím ani já i když zrak už taky není to co býval.
Spíš jde o to, že když tam bude incident jako např. strom na cestě schovaný za budovou, který nenajdu a neuvidím ani s upozorněním, že jsem ho nesebral, beztak bude dost obtížné ho najít.
Ostatní incidenty jsou podle mě relativně označené a vidět jdou, probliknou apod..

Nemusí se chodit ani tak daleko, kolikrát se přehledne i nějaká dokončena výroba a ta označena je jako nesebrana a samo o sobě to taky vyžaduje nějaké úsilí tu budovu najít, pokud se nesebere za dia.
 

Kayro

Znalec
Klidně bych tam tu ikonku dal,jedna uz tam je na výběr města za pět diamantu tahle by mohla být tak za tři.Jeste mě napadá že by se mohl dát do nastavení "duchodcovsky mod" po jehož aktivaci by začlo všechno nevybrané blikat ještě brutálněji než normálně.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru