upozornění na odměnu z VS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5586

Host
Čau,
poslední dobou se mi vůbec neukazuje upozornění s tínm, že dostávám odměnu (body, medaile a plánky) za pomoc při stavbě VS. Pouze mi svítí inventář, že mi tam bylo cosi přidáno..
Dělá to všem, nebo proč se tak děje? Cookies jsem promazal..
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
zkoušel jsi i výměnu prohlížeče?

Jinak prosím příště vyplňuj ohlášení chyby pomocí této šablony :)
 

DeletedUser10546

Host
Mám s tím stejný problém, vždy mi bliká inventář a podle malých balíčků FB (protože ty většinou hned použiji vždy, když někdo sundavá lešení), většinou poznám, že se dostavěla nějaká budova, ale absolutně nevím která a za co ty bodíky jsou. Doteď jsem s tím žádný problém neměla, ani nevím kdy to začalo. Je to pravděpodobně od poslední aktualizace nebo od spuštění hry Fotbalový event. Používám Mozillu Firefox/30.0.
 

DeletedUser5586

Host
Mě se to nezobrazuje na dvou světech, který hraju a vystřídal jsem jak chrome, tak i foxe, ale je možný, že se upozornění nezobrazuje od posl. aktualizace, takže spravit, taky bych rád věděl, za jakou budovu a jaký odměny mám.
 

DeletedUser11231

Host
Já měla Chrome, Foxe a teď mám Operu. Dělá mi to taky a na všech světech. Někdy sa to vzpamatuje a náhodou sa to ozve. Ale na Betě už mi to vůbec nedělá, je možné, že to bylo předchozí aktualizací a nová to napraví.
 

DeletedUser

Host
Po poslední aktualizaci problém trvá, nebo je vše již ok ?
 

DeletedUser5586

Host
Zdá se, že je problém opraven, díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Ano, navíc máte vylepšenou tabulku. :)

[SPOIL]
do8l5u.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser9061

Host
Ukazovat může :) Ale dává tolik surovin, kolik má. Menší chybička :) Ale to se spraví (jen popis) →co se týče připsání zboží, je vše OK
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru