uprava týdeního hodnocení bojů ve věžích

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9834
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9834

Host
Aloha ! Dávám ke zvážení týmu FoE upravit hodnocení bojů ve věžích !!

Důvod :

1. Hráč vystoupí z cechu a založí na týden nový imaginární cech,v určitou hodinu nahodí 6 obléhaček ( jedna je 5x5 surovin,což zvládne observatoř a atomium v poho každý den ) ,soudruzi z cechu tyto obléhačky úspěšně porazí a body se jim připíší do hodnocení věží.je to cca 3 mega bodů ( tanky,šampioni víc než 50 000 bodů za jeden útok ) .

2. cech dá svobodu svému plnně obsazenému poli a pak ho úspěšně dobývají a body se jim připisují opět do hodnocení věží,cca 80 bojů což je opět asi víc než 4 mega bodů !!

Automatický zisk medailí,za to rozšíření svého města,rychlejší postup a znevýhodnění ostatních hráčů !! Na forum je plno tabulek s rekordy a myslím si ,že nejsou odpovídající realitou týdeních bojů ze sousedy !! Navrhuji započítávat jen body získané z bojů ze sousedy a zrušit veškeré tabulky rekordů,nejsou pravdivé a neodpovídají relalitě !! Jinak týdení boje stácí smysl a medaile získávají jen vyvolení hráči a ostatní mají smolíka !!

Jago
 

DeletedUser2298

Host
Podle popisovaného má tuto šanci každý hráč.. tj. výkřik o vyvolených je značně mimo mísu ( a NE, tuhle taktiku nepoužívám..). Navíc je, mám ten dojem..., toto chování celkem v souladu s aktuálním zněním pravidel a ani mě nenapadá, co by tímto hráči porušovali aby to bylo postihovatelné.. Je pravda, že ceny za počáteční obléhačky jsou směšně levné a při velkém počtu území zase brutálně předražené, ale to je už jiná "bolístka" mimo téma.. A nic to nemění na tom, že daní hráči museli provést X desítek bojů takže ty body nemají "zadarmo" ale museli investovat čas, jednotky ( ať už mrtvé či zraněné) a suroviny ( pravda - zanedbatelné množství). Chápu, že ten kdo horko těžko "ojede" sousedy s různými obranami a % bonusů se cítí ukřivděn.. ale on život obecně není fér - na to si zvykněte, bude se to do budoucna hodně hodit.
 

traktorista

Odborník
No, judo, pokud dají do obrany raketové dělostřelectvo a jdou na to s vrtulníky tak je to stojí fakt jen těch pár surek a chvíli času . ).
 

DeletedUser2298

Host
Ano - o tom žádná.. ale já četl v prvním postu, že používají tanky a šampiony, aby za to bylo co nejvíc bodů - a nejvíc bodovaný je šampion.. tj. bez ztráty kytičky či čtverečku u svých jednotek zničit 8x šampiona zatím neumím :-( Ale zničit 8x dělostřelectvo vrtulníkem umí i cvičená opice.. to bych myslím zvládnul :)
 

DeletedUser3139

Host
A je to tu zase! Judas má pravdu, výše popsaný postup je i podle mně v rámci pravidel v pořádku a může to použít každý hráč. Můžete mi vysvětlit někdo, proč ve strategické hře stále někdo vymýšlí, jak to udělat podle typicky českého přísloví: ,,Když mi chcípla koza, musím vymyslet jak to udělat, aby sousedovi chcíply všechny kozy a nejlépe i pes a manželka?"
Strategie je přece hra, kde by se mělo a musí vymyslet strategický postup (samozřejmě v rámci pravidel) jak nejlépe postoupit ve hře co nejvýše.
Je velké štěstí, že INNO takovéto připomínky zřejmě ani neregistruje, protože ve vymýšlení jak nejlépe házet klacky pod nohy ostatním jsou tu někteří fakt borci. :cool:
 

trojan1673

Veterán
Tak toto se nelíbí nikomu, ale co s tím naděláme.
Také jsem se snažila o věž, ale šance není pokud jsi v cechu kde se spravedlivě dělíme o boje.
Takže jsem to vzdala a raději se věnuji lepší činnosti než tu sedět a předhánět se kdo má víc.
 

DeletedUser9834

Host
Aloha ! Juda,juda,potrefená hus nejvíc kejhá,že ? tyto praktiky používají hlavně hráči tvého cechu,chceš je jmenovat ? pokud by sis přečetl můj návrh pozorně,tak bys zjistil,že nejsem proti tomu strategicky si získávat body jakým koliv povoleným způsobem !! Ale dle mého by se do bojů o věž měli započítávat jen body získané v bojích ze sousedy ,tam se můžeš ukázat jaký jsi hráč,jdeš proti různým bonusům,různým obranám,str. ohňům atd.Pro ty honimíry pro které je přednostní pozice v celkovém nicvypovídajícím žebříčku by se nic nezměnilo !! Je přece rozdíl získat za 10 minut 2 mega a nebo ručně bojovat proti sousedům 1,5 hoďky že ? Jsem dost starý na to abych věděl ,že život není fér,ale hrou se má hráč bavit ne ? A závěrem,nikde jsem nepsal nic o porušování pravidel,tak mi nevkládej do pera něco co asi neumíš přečíst !! :eek:))) Jago
 

DeletedUser2298

Host
Klidně je jmenuj ;-) Hraju na 4 světech.. jsem ve 4 klanech a opravdu netuším co všechno mých cca 4x 80 spoluhráčů dělá.. Nejsem jejich máma ani táta :)
A v prvním postu tohoto tématu jsem zahlédnul jen víceméně - bez urážky - "fňukání" jak je "něco" nefér a jak mají nějací hráči výhody.. a k tomu jsem uvedl argumenty že je to OK.. Protože buď mají možnost mít ty "výhody" všichni a nebo je to výhoda získaná nepoctivě.. a jako nepoctivé mě napadá jen to, co je v rozporu s Pravidly hry ( což máš pravdu - to jsi netvrdil)

EDIT: a mám tu ještě jeden argument.. já mám např. v koloniální věži za tento týden ( myslím že na světě D) přes půl milionu bodů.. tyto body jsem získal čistě a pouze jen odrážením cizích obléhaček do zblbnutí, když nám jeden cech ( zdravím válečníky cechu Stavárna DC) postupně sebral 3 sektory ( za laciné obléhání v řádu stovek kusů zboží, nám by zabrání nazpět stálo asi 4 a víc tisíc zboží za sektor). A podle tvé úpravy by věž vyhrál soused, který našel někoho s dvěma kopiníkama či podobnou obranou.. udělal 2-3 boje a získal by odměnu.. zatímco mých X desítek bojů, času stráveného odrážením a ztráty v tulácích by byly odměněny čistou nulou... To mi taky připadá jako značně pitomé řešení a taky celkem "fér"..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Je přece rozdíl získat za 10 minut 2 mega a nebo ručně bojovat proti sousedům 1,5 hoďky že ?

Já si sice taky myslím, že to není žádné zlo, pač to není proti nikomu agresivní oproti jiným kličkám, co se tu kritizovali (mincechy, přecházení apod.).
Ale to co cituji od Jaga je teda zase fakt. Je to rozdíl a dá se to považovat za dost nespravedlivé.

Prostě je to celé věc úhlu pohledu :)
 

DeletedUser11293

Host
A není jednoduší prostě oddělit oba druhy bojů od sebe.
 

Henzisek

Znalec
A co třeba oddělit ještě lidi s alcatrazem. To je taky výhoda.
:)
Já jen mezi sousedy nasbírám tolik abych byl první ve věži. Takže podle mě zbytečný návrh.
 

trojan1673

Veterán
Záleží na tom jaké máš sousedy.
Bohužel já tu mám jednoho co hned jak jsi první jde a založí si útok na mapě aby byl první zase on, vede na asi 4 posledních věžích a nechápu kde ty miliony bodů bere.
Se sousedy skoro nebojuje, takže záleží na úhlu pohledu a na sousedství.
To moje se mi fakt nelíbí.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2451

Host
Je fakt že boje CvC a PvP je rozdíl jsem pro aby se to od sebe odělilo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru