Upravt Tlačítko pomoci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13954
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13954

Host
Dobry den, mela bych dotaz, když jste tak hezky upravili poličko pro kontrolu krčmy, aby bylo vidět zda v ni někdo je nebo se dá navštivit, tak jsem se chtěla zeptat jestli něco podobného plánujete u zjišťováni zda se dá někdo motivovat tlačitkem pomoci. od začátku co jsem začala hrát se mi stává, že tlačítko pomoci stále svítí aniž by bylo možné něco motivovat nebo zušlechťovat a tak musím každé město každého hráče otvírat zvlᚍ. Chtěla jsem se tedy zeptat jestli bude nějaká úprava tohoto tlačitka pomoci jelikož, když musím denně otevřít 140 přátel 100 cechovniku a skoro 80 sousedu a do toho ještě krčmu, tak mi to zabere vice jak hodinu a když mám pomalej internet, tak skoro i necele 2 hodiny než se to pouzotvira do toho se to několikrát sekne pak načítani další 3 až 5 minut a tak dále. Dejte mi prosím vědět zda i toto tlačitko je možné uprVIT TAK, ABY BYLO VIDěT, žE JE MOZNá MOTIVACE nebo zušlechťovani A NEKLIKA SEm NA PRáZDNO pak mě už ta hra přestává bavit když vidím kolik času tím promrhám. Moc děkuji za odpověď a přeji všem designerum a vývojářům ten nejlepší novej rok. pOPŘÍPADĚ ZDA JE MOŽNÉ TOTO VYSTAVIT

jedná se pouze o změnu barev např červená nelze nic motivovat ani zušlechtit a oranžová, nebo zelená, či jiná barva, že lze motivovat a zušlechťovat pouze takhle například :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Upravovat tlačítko pomoc. Zajímavej nápad, ale přijde mi trochu zbytečnej. Při tomhle množství "motivátorů" musíš mít město plně namotivivaný 3x za den. Já osobně odklikávám Pomoc přes radnici cca 2 dny zpět. V liště dole potom krásně vidím kdo ke mně chodí a kdo ne. A zároveň ti co mě motivovali vidí, že na to nekašlu a pomoc jim oplácím. Když v daným městě není co motivovat tak zítra třeba zase bude.

Za mě zbytečnost.
 

DeletedUser11297

Host
Za mě proti. Projíždím motivace vždy najednou s tím, že mám všechny odškrtnuté. Pokud ve městě je co motivovat, tak je jedno, zda to uděláš přes pomoc nebo návštěvu. No a pokud není co motivovat, tak nějaká ztracená motivace daného člověka trápit nebude, protože evidentně zvládá mít vše motnuté. Rozhodně bych pak nechtěl mít půlku přátel s možností dát pomoc a půlku s odpočtem. Akorát by v tom byl chaos.
 

DeletedUser13489

Host
Také nesouhlasím a jen bych opakoval to, co napsali WinJet a peepee77. A přidám, že by to zas jen zvýšilo náročnost a dobu načítání hry a celou jí to zpomalilo, už krčma je docela znát. Osobně klikám pomoc taky většinou přes radnici, a jestli ti, které motivuji, chtějí mít ve městě stromky a podobný plevel, na který ta pomoc padá podle mně zhola zbytečně, je to jejich věc. Otevírat každé město každý den, to bych se z toho zbláznil :):)
 

Svatej

Legenda
Naprostý souhlas s tím o napsal WinJet a Lord Org. Ješty bych dodal že kdysi, "za staré éry...":p žádné tlačítko pomoc nebylo a šlo motivovat pouza stylem: Otevřít města najít nejlepší a dát hvězdu. Já tu tehdy ještě nehrál ale soudě podle názorů "pamětníků" bylo zavedení tlačítka pomoc jedna z nejlepšíh funkcí co innogames vymyslelo. :))
Byl by to krok zpátky a to docela velikej... takže proti i z tohoto důvodu.
 

DeletedUser13954

Host
děkuji všem za názor, ale má myšlenka zřejmě nebyla pochopena zkusím to upřesnit. Už se mi stalo že jsem třeba 4 x, 5 x čí vícekrát hráče motivovala tlačítkem pomoci a zrovna nebylo co motivovat, tak se mu nezobrazilo. Pak tento hráč myslel, že jsem ho motivovala a tito hrači v několika případech si mě pak smazali, protože jsem je jako by nemotivovala. To samé se mi stalo, když zpřísnili pravidla cechu povinnost byla denní motivace kdo ji nesplnil 4x do týdne byl z cechu vyhozen, když jsem jim to vysvětlovala tak mi bylo sděleno, že jsem si měla počkat až bude co motivovat. Tak teď v novém cechu musím denně složitě otvírat každé město nebo jít do internet kavárny na rychlej net, což už se mi dost prodražilo a 5x až 8x denně zjišťuji zda je možná motivace a mohla motivovat.

Nemyslím si, že pokud by nebylo moci nic motivovat a zušlechťovat a tlačítko pomoci by například změnilo barvu na červenou, tak by to určitě v žádném případě nemělo vliv na zpomalení hry nežádám o změnu nějakou zásadní co by zpomalilo hru. Tak jak přeblikává plná a prázdna krčma tak by přeblikávalo tlačítko na červenou nebo zelenou a záležitost by byla luxusně vyřešena :). Takhle každý den chodím z hrůzou, a modlim se, aby mě nevyhodili z cechu nebo si mě neodebral někdo z přátel, když nemám čas a nemám jinou možnost než v rychlosti kliknout na to tlačítko pomoci nebo, když mám pomalí net a nejde mi načíst město a zobrazeni ikon zušlechtit nebo motivovat trvá i 5 minut. V případě že si mě pak odebere někdo z přátel z důvodu nemotivace a já mu to pak vysvětlím, tak musím mazat teď už 38 přátel pokud ho chci zpět, kteří si mě můžou pak opět přidat, protože když mám 118 přátel, tak už mi nejde zpět ten co si mě odebral přidat, a když se vám to stane 5x za 14 dni tak už to celkem naštve a hra přestává bavit.

nejde o radikální změnu stačí jen změnit barvu políčka a je vidět, že motivace nejdou a jde se o poličko dál a ušetří to 70% času, který se dá investovat jinam jako boje uprava města nebo chodit na forům. Takže se omlouvam za pozdní reakce protže motivace mě sebere všechen čas a až dnes sem se teprve na moment přihlásila sem než půjdu motivovat :)
Snad jsem to teď lépe vysvětlila.

a vzhledem k tomu, že jak zaznělo, že při určitém počtu neni co motivovat, tak když potřebuji něco postavit tak potřebuji mnoho domečku a za půl roku co to stavím se snad stalo 2x, že jsem měla vše motivované a to, protože jsem se dostala ke hře 1x za den
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
No takhle. Pokud si tě odebrali nějací přátelé, případně tě vyhodili z cechu za to, že jsi pomohla, ale nebylo kde, tak ničeho nelituj. Tito lidé pravděpodobně hře rozumí, jako koza petrželi. To, že nebylo v jejich městě co motivovat, je jejich volbou. Buď mají málo motivovatelných budov, nebo nevybírají tak často. Tak jako tak, ty za to nemůžeš. V radnici je jasně vidět, kdo kdy pomohl (nebo se o to snažil) a to, že někteří lidé berou nemožnost pomoci jako bys vůbec nepomohla, nestojí za to mít v přátelích.

4ca67ba357cfebec.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru