utajená ztráta

dudasek

Znalec
při bourání vojenských budov se sice přičte cca 1/4 surovin,vrátí se pracanti mezi nezaměstnané,ale takpvý detail,že ZMIZI vyrobené jednotky se v tabulce PRODAT nevyskytuje...myslím,že už se každý spálil a je to takové veřejné tajemství,ale mě jako nováčkovi to kdysi docela udělalo průvan v obraně...stálo by za to dopsat hlášku jako je u prémiových budov-diamanty zpět nedostaneš-"při smazání přijdeš o vojáky"
 

Svatej

Legenda
Přesně jak píše peepee77.
Krom toho, je to myslím uvedeno v tom tutoriálu, který musíš projít než ti hra dovolí hrát. Je to už pár měsíců co jsem ho procházel naposledy a navíc v angličtině, ale jsem si celkem jistý že to tam je někde uvedeno.
 
Možná to logické je, ale jsem PRO přidání té hlášky při mazání. Prostě do toho okna co se zobrazuje přidat i hlášku: "Smazáním této budovy přijdete o všechny jednotky naverbované v této budově."

Kéž by to šlo :) Ze začátku jsem myslím taktéž jednou smazal kasárny a divil se kde jsou vojáci :D

Je to jen drobnost, ale zpříjemnila a zpřehlednila by mazání vojenských budov :)

Tedy není to chyba a vytvoř si návrh v návrzích na změnu a já tě podpořím :)
 

DeletedUser5384

Host
To,že zmizí jednotky je logické,ale to,že se zároveň může zbořit obrana je asi průšvih. Nedokážu posoudit,kolik z pokročilých hráčů do obrany používá závislé jednotky, ale dovedu si představit při bourání hlášku ve smyslu:" prodáváte kasárna s jednotkami, které jsou použity v obraně" tedy v případě,že tomu tak je :) Trošku to souvisí s tím,že zatímco útočné jednotky mají vyhrazenu celou sekci,obranné jsou jen trapně zvýrazněny. Jako návrh bych to podobně jako Silveralius bral,jako chybu ne :)
 
Nahoru