Uzamčení VB

RafaelSantos

Turista
Navrhuji přidat možnost uzamčení velkolepých budov, aby do nich nemohli ostatní hráči přidávat body po dobu, kdy bude budova uzamčená.
Když uvedu konkrétní případ: Alcatraz na úrovni, který mi dává 100 vojáků. Chybí mi doplnit do konce úrovně třeba jen 10 bodů a za 5 hodin skončí časový interval pro "sklizeň". To znamená, že za 5 hodin sklidím vojáky, doplním 10 bodů a hned sklízím dalších 100. Mezitím se ale klepu strachy, aby mi nepřišel nějaký dobrotivý hráč a těch 10 bodů mi nežádoucně doplnil. Pro tyto účely by se mi hodila možnost uzamčení budovy.
 

dudasek

Znalec
tak je i taktika ty alkatrazy zavírat,aby jsi vojáky nedostal....můžeš tu VB odpojit,ale nevím,jestli se nezastaví časomíra..holt tam nenech házet tolik bodů a 3,4,5 si obsaď až s výběrem...

PROTI
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
tak znáš to...kdo se bojí nesmí do lesa:p
Nechce se mi věřit že by ti tam dal někdo 10 bodů jen tak aby skončil třeba 11. a nic z toho neměl. I když nějaký dobrácký soused co ho brakuješ by se možná našel :D:D
 

RTV4

Psavec
tak znáš to...kdo se bojí nesmí do lesa:p
Nechce se mi věřit že by ti tam dal někdo 10 bodů jen tak aby skončil třeba 11. a nic z toho neměl. I když nějaký dobrácký soused co ho brakuješ by se možná našel :D:D
Oni jsou i sousedi co to udělají a myslí to pro tebe dobře, také se mi to párkrát stalo. :D
 

RTV4

Psavec
Pro, myslím že se to bude hodit, znova mi soused zavřel VB, kde byl 1 bod jen tak a přišel jsem kvůli tomu o FP...
 

OffTheWall

Psavec
Jak mám 3, 4, 5 obsazovat s výběrem?
Zajistíš a necháš si nahodit 1. a 2. pozici a ostatní pozice zajistíš a obsadíš po vybrání produkce a máš tak jistý dvojitý výběr, pravděpodobně ti nikdo ze sousedů nezavře několika sty body s prodělkem.
Ohledně nápadu rozhodně PROTI, i zavírání budov může být forma strategie a lze tomu předcházet.
 

RafaelSantos

Turista
Zajistíš a necháš si nahodit 1. a 2. pozici a ostatní pozice zajistíš a obsadíš po vybrání produkce a máš tak jistý dvojitý výběr, pravděpodobně ti nikdo ze sousedů nezavře několika sty body s prodělkem.
Ohledně nápadu rozhodně PROTI, i zavírání budov může být forma strategie a lze tomu předcházet.
Měla tam nahozeno přes 400 bodů. Chybělo doplnit asi 18 do konce úrovně. Už nikdo nikoho nemohl předehnat a stejně se po dvou dnech vrátila a body dohodila. Před rabováním se můžeš bránit čtyřmi způsoby. Jak přesně se mám bránit proti nesmyslnnému zavření budovy? Někomu to prostě vadí, že mu lidé zavřou a nemůže to nijak aktivně ovlivnit. Je to přeci moje budova, měl bych mít nad ní nějakou moc...
 

RafaelSantos

Turista
Tak pokud ti trvalo 2 dny tu budovu zavřít když ti chybělo jen pár bodů tak se vůbec nedivím že ti to sama zavřela :D
Ale já nikde netvrdím, že těch 18 bodů chybělo dohodit dva dny. To jsi jen špatně vydedukoval. Ve chvíli, kdy nahodila těch 400 tam chybělo asi ještě necelých 200 bodů. Já jsem si pak dohodil téměř vše s tím, že za pár hodin přidám zbytek a dvojitě sklidím, jenže ona se mezitím vrátila a dohodila před nosem...
 

Budik

Dopisovatel
Měla tam nahozeno přes 400 bodů. Chybělo doplnit asi 18 do konce úrovně. Už nikdo nikoho nemohl předehnat a stejně se po dvou dnech vrátila a body dohodila. Před rabováním se můžeš bránit čtyřmi způsoby. Jak přesně se mám bránit proti nesmyslnnému zavření budovy? Někomu to prostě vadí, že mu lidé zavřou a nemůže to nijak aktivně ovlivnit. Je to přeci moje budova, měl bych mít nad ní nějakou moc...
Tak neotvírej další level ;-) A nikdo ti ho nezavře. :-D
 

RafaelSantos

Turista
Tak neotvírej další level ;-) A nikdo ti ho nezavře. :-D
Aha tak to mne nenapadlo, že neotevření dalšího levelu funguje jako nějaká silná magická závora, která dokáže zamezit zavření toho předešlého. Kdybych věděl, že je to takto jednoduché, nevymýšlel bych tak složité věci, jako je malý zámeček, který by fungoval stejně jako ten, který byl přidán do inventáře.
 

Budik

Dopisovatel
Tak otvirej dalsi, az ho budes schopen cely zavrit, ne? Ja v tom nevidim problem. Kdyz das moc bodu na nezabezpecenou pozici a nekdo ti to snipne, tvuj problem - o tom je tahle hra - strategie.
 
Nahoru