uzavřené téma

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

JOSEF 70

Psavec
V podstatě jde o dva návrhy. Prvním je návrh výhry bronzové prémiové cechovní expedice kterou by hrál hráč sám. Jak by jí získal. Hrál by běžnou cechovní expedici a po jednom vyhraném střetu by se ukázala jako možná výhra po vyhraném budoucím střetu. Dostal by se k tomu budoucímu střetu tento střet by vyhrál a jako výhru by získal právě tuto expedici. Kdy by jí hrál? Po skončení běžné expedice kterou hraje . tedy další úterý. Jaká by byla pravděpodobnost že se bronzová prémiová expedice mezi výhrami ukáže? Mnohem menší než u diamantů ale každý vyhraný střet by tuto šanci zvyšoval. Po vyhraném střetu je možné vyhrát jednu z několika výher. Když jednou z nich bude bronzová prémiová expedice bude šance jí vyhrát o hodně nižší než vyhrát diamanty. Každý vyhraný střet v běžné expedici šanci na výhru zvýší. Co je obsahem výhry. Hráč by příští expedici hrál úroveň č 1 ale získával náhodné odměny z úrovně č 2. Stejné podmínky by byly i u stříbrné prémiové expedice. Jen procenta by na začátku byla ještě nižší. Hráč by v ní ale hrál první úroveň ale odměny získával z úrovně č 3. Nejnižší by procenta by byla u zlaté kde by odměny byly z úrovně č 4. Druhý návrh je aby za stejných podmínek mohl náhodný hráč z cechu tuto výhru vyhrát pro každého hráče v cechu. Podle síly cechu by procenta zařazení mezi výhry pro hráče byla ještě nižší než u prvního návrhu . Stejně tak možnost tuto cenu vyhrát po vyhraném střetu oproti ostatním možným výhrám. Šanci na výhru by však zvyšoval každý vyhraný střet každého člena cechu. Vypadalo by to tak že náhodně v průměru by hráč vyhrál dvě bronzové prémiové expedice za rok jednu stříbrnou a jednou za dva roky zlatou. Stejně často by náhodný hráč v cechu vyhrál stejné expedice pro všechny hráče v cechu. Když by se v jedné běžné expedici stalo že padne současně výhra podle návrhu č 1 i č 2 hrál by hráč prémiovou expedici nejdřív podle návrhu č 2 a pak sám podle návrhu č 1. V obou návrzích by se pak hrála v prémiové expedici běžná úroveň č 2,č 3 a č 4.​
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13611

Host
Proti

1. každým střetnutím zvýšená šance by vedle k finální 100% šanci
2. zvýhodnění velkých cechů možností, že by jeden z hráčů vyhrál něco pro všechny
3. nevidím žádnou logiku v tom, že budu hrát nižší obtížnost expedice s vyší odměnou (trochu mi to připomíná pečené holuby létající přímo do huby)
 

JOSEF 70

Psavec
k bodu č 1 -Šance by se odhadem zvýšila na 50% pak by hráč výhru náhodně vyhrál a počítání procent by začalo od začátku . K bodu č 2 Hráči i cech by si výhru tvrdě zasloužil výhrami ve střetech i s ohledem na jejich obtížnost. To už platí i u současných výher K bodu č 3- velké cechy by měli startovní procenta výrazně nižší než malé aby šance byly rovnocenné.
 

Svatej

Legenda
Popíše mi to prosím někdo zjednodušeněji a přehledněji? Děkuji. Zatím je to jen jednolitý text z kterého jsem toho moc nepochytil.
Rozdělit na odstavce. Zkrátit věty.
Pokud tomu rozumím, jde o to, že s každým střetem bys měl malou, nicméně kumulativní šanci na výhru. Výhra je myšleno to, že další kolo expedice by jsi hrál s obtížností expedice předchozí, ale s odměnami následující.

Příklad: Vyhraju v prvním kole. Střety v druhém kole budou mít obtížnost střetů kola 1. Ale odměny budou odpovídající kolu 2.
Alespoň takhle jsem to pochopil.... taky v tom dost tápu.
 

JOSEF 70

Psavec
k bodu č 1 -Šance by se odhadem zvýšila na 50% pak by hráč výhru náhodně vyhrál a počítání procent by začalo od začátku . K bodu č 2 Hráči i cech by si výhru tvrdě zasloužil výhrami ve střetech i s ohledem na jejich obtížnost. To už platí i u současných výher K bodu č 3- velké cechy by měli startovní procenta výrazně nižší než malé aby šance byly rovnocenné.
Pokud tomu rozumím, jde o to, že s každým střetem bys měl malou, nicméně kumulativní šanci na výhru. Výhra je myšleno to, že další kolo expedice by jsi hrál s obtížností expedice předchozí, ale s odměnami následující.

Příklad: Vyhraju v prvním kole. Střety v druhém kole budou mít obtížnost střetů kola 1. Ale odměny budou odpovídající kolu 2.
Alespoň takhle jsem to pochopil.... taky v tom dost tápu.

Skoro ano . Jen ještě zajímavěji. Pouze první úroveň prémiové expedice by byla prémiová. U bronzové by jsi v této první úrovni získal odměny druhé úrovně kola, u stříbrné třetí a u zlaté čtvrté. Tak by se podle mně zvýšil zájem i o běžné vyšší úrovně expedic u cechů které na ně zatím nemají zboží nebo zájem je hrát. Poznaly by jaké jsou tam odměny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
PROTI.
Jestli mi někdo sebere těch 100 dia na konci 3. kola expedice tak bych ho zamordoval :D
A to, že není zájem hrát expedici je jen kec. Naopak většina aktivních (důležité slovo) cechů hraje expedici a to hodně. Ostatně při zavedení 4. kola expedice jsem zveřejňoval i statistiku cechu v němž jsem a 4. kola expeidce se zůčastnilo min. 12 lidí (tento týden dokonce 16). A to z 70 lidí. To jsou lidé co hráli 4. kolo expedice. Pak jsou tu lidi co to dotáhli na konec 3. a stačilo jim to to je tak půlka zbytku no a zbytek ještě nemá armádu nebo dostatečné bonusy tak to dotáhne na povinné (u nás v cechu) boje nebo dotáhne aspoň 1. úroveň.

Navíc pokud bych tuto úroveň získal v již prvním kole tak bych o ty samé odměny hrál dvakrát. A to se mi nelíbí. Jednou jsou odměny dané a tak by to mělo i zůstat.

Jediné co bych akceptoval by byla možnost výhry bonusového střetu. Tedy na mapě je dost prázdných míst a tak by byla šance (také malá) prostě vyhrát bonusový střet. Čárkovanou čárou by se z aktuálního vyřešeného střetu vykreslila linka vedle a tam by byl střet na vyřešení za který by byla nějaká odměna, ale byl by to jen jeden střet nikoli celé posouvání odměn.
 

JOSEF 70

Psavec
Tak nic . No co kdo chce odměny tak prostě zaplatí. Jen mi přišlo zajímavé že by jednou za uherský rok byla expedice bohatší. v prémiové druhé( a dalších) úrovni kde by už prémie nebyla by výhry (kromě diamantů) byly ovšem jiné o pár % zajímavější . A možná i těch diamantů by mohlo být v prémiové expedici po první úrovni o 5% víc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru