uzavřené téma

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

JOSEF 70

Psavec
Hraji v raném středověku a mám obsadit území císařovny. Jak by měl úkol vypadat když zaútočím vojensky a prohraji? Po nějakém čase na mě vojska císařovny zaútočí a dají mi zabrat a to tím častěji a důrazněji čím častěji prohraji. Také mi zvýší množství požadovaného zboží nutného k mírovému převzetí této a každé další jí patřící části provincie po každé mé prohře o 20% a to až do trojnásobku základní hodnoty. Stejné by to mělo být v každém věku u úkolů stejného typu.
 
PROTI. Nevidím jediný důvod proč to zavádět. A počkej až budeš v dalších dobách, kde jednotky mají 120% bonus do útoku a vyjednávání tě stojí 40 a více surovin a to třeba 4 různé suroviny naráz.
 

JOSEF 70

Psavec
PROTI. Nevidím jediný důvod proč to zavádět. A počkej až budeš v dalších dobách, kde jednotky mají 120% bonus do útoku a vyjednávání tě stojí 40 a více surovin a to třeba 4 různé suroviny naráz.
Dík za odpověď. Jde o to aby jednání herní postavy více odpovídalo jednání které by ve stejném případě udělal skutečný vládce země. Herní císařovna kterou napadne slabší nebo nezkušenější armáda než její a ona nenapadne poraženého útočníka vypadá podivně Nepochopil jsi možná smysl návrhu. Nemá zvýšit sílu armády císařovny ani při dalších pokusech její území dobýt ani při žádném z jejích protiútoků. Jen její sabotáž připraví hráče o víc prostředků nebo o důležitější -třeba místo zásob o zboží. Také vyšší cena mírového získání území by se zvýšila jen po prohrané bitvě.
 

DeletedUser13611

Host
Proti

Toto není simulátor, ale strategická hra. Navíc útok NPC nemá žádný význam, jelikož armáda obrany neumírá a maximálně by to odrazovalo začínající hráče. Je potřeba si uvědomit, že tohle je flashová hra, nikoliv PC hra s klasickým AI.
 

JOSEF 70

Psavec
Jasně a dík Tak by alespoň mohla císařovna slovně pohrozit útokem po nezdařeném útoku na ní a zvýšit cenu za mírové řešení?
 

Svatej

Legenda
Proti, důvody už vypsali ostatní.
Ve vyšších dobách jsou ceny za území už tak dost šílené a při přepočtu na celou provincii se to šplhá do tisícovek kusů celkově. Ještě to navyšovat s každým nepovedeným útokem...:rolleyes:
(například Unalag v ledovce - 1320 budoucnosti a 1760 ledovky za jednu provincii)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11823

Host
Mě se to jako nápad líbí :) Jen.. Není to úplně pro tuhle konkrétní hru - viz výše... Takže proti :)
 

DeletedUser12887

Host
tak ať nejsem řady, prostě to nejde pokaždé vyhrát, ale dá se to v tomhle usnadnění nečekej, snad pouze v případě, že Ti sama císařovna vymění potřebné suroviny, ale být na místě pážete radši bych to vybojoval
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru