uzavřené téma

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

JOSEF 70

Psavec
Šlo by o úkoly které by se náhodně ukázaly po splnění několika ostatních úkolů. Bylo by je třeba splnit do určité doby aby hráč získal odměnu . Když by mimořádný úkol do dané doby nesplnil odměnu by nezískal naopak by něco ztratil- zásoby budovu mince a t d . Takový neúspěch by navíc znamenal že se zvýší o nějaký zlomek procenta četnost ale hlavně obtížnost takových mimořádných úkolů u hráče a o velmi malý zlomek procenta i u všech ostatních hráčů daného světa. Stejným způsobem by navíc ovlivnily i expedice a expedice stejně tak i mimořádné úkoly. Je to malá úprava příběhového úkolu typu nastalo sucho sežeň zásoby. Znamenalo by úplně novou možnost nejenom nevyhrát ale prohrát přijít o úplně vše a vypadnout ze hry pro jednoho ale i všechny hráče. Naopak každé splnění takového mimořádného úkolu by znamenalo kromě odměny i mírné snížení obtížnosti a četnosti dalších takových mimořádných úkolů u hráče a o velmi malý zlomek procenta i u všech ostatních hráčů daného světa.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Z toho co jsi napsal jsem to pochopil tak, že takovéto úkoly by byly povinné. Zároveň píšeš že v případě nesplnění včas by přišel postih v podobě ztráty surovin, zboží či budov. To je pro mě dostatečný důvod.;) Jde o to že ve městě prakticky nemám jiné budovy než ty za diamanty či z eventů.(přesně 15 budov + cesty) Tedy takové o které bych přijít nechtěl.
Zároveň je třeba si uvědomit že v posledních věcích je zboží sehnatelné mnohem obtížněji než na začátku. Například zboží ledovky je teď opravdu téměř neprodejné.

A to mám dobrovolně souhlasit s možností že budu o tyhle věci připraven?:D:D ne děkuju, nemám zájem.
 

JOSEF 70

Psavec
Mám za to že hra má být trochu podobná skutečnosti. V ní také lze nesouhlasit s povodní a stejně přijde a když nemáš v záloze dost prostředků na nápravu máš prostě smůlu. Už teď přece tě mohou vyrabovat ale lze se na to připravit a odvrátit to silnou armádou. Tady by šlo ztrátu odvrátit dobrou hrou tedy nějakou pojistkou v podobě zásob či minci do zásoby aby se dali úkoly zvládnout.

Mohly by být i nepovinné ale vše ostatní by platilo . Odměna by pak ale musela být opravdu zajímavá!

Ztráta ale také

Skoro stejný postup ale v malém jsou ostatně nepovinné cechovní expedice tam je také možnost ztráty zboží- a druhá úroveň hodně bolí a jak píšeš v ledovce zvlášt a nikdo si nestěžuje a hraje . Jenže co je to za expedici nebo mimořádný úkol když cech nemůže kvůli chybě hráče nic ztratit jen nezískat a hráč oproti možné výhře neriskuje dostatečnou ztrátu.? I v cechovní expedici by mělo být to že když hráč expediční střet prohraje přijde o zboží a ještě si vybere jakou ztrátu v uvozovkách vyhraje. Cech by navíc měl přijít o korunky síly a když jich ztratí hodně a málo získá tak i o cechovní body a když dokonce ztratí hodně cechovních bodů tak i o dosaženou úroveň cechu. Když by úroveň cechu dosáhla úrovně minus jedna cech by zanikl. To by teprve byla expedice nebo mimořádný úkol když by tyto mimořádné úkoly kromě všech hráčů ovlivnily také cech.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
Tak za sebe nevím, proč bych měl tenhle sebedestrukční návrh podpořit. Sám jsem rád, když nováčka v cechu první neúspěchy v expedici neodradí a zkouší to dál. Pokud by věděl, že tím škodí cechu, asi by svou snahu zlepšit se vzdal. Her, kde ráno zapneš hru a z města máš trosky, je dost. Tenhle nápad mi přijde až masochistický. Jako bys řekl: když už mám dostat po čuni, tak ať mne to pořádně bolí. Ale ber to jen jako můj názor. Za mne proti.
 

Svatej

Legenda
Skoro stejný postup ale v malém jsou ostatně nepovinné cechovní expedice tam je také možnost ztráty zboží- a druhá úroveň hodně bolí a jak píšeš v ledovce zvlášt a nikdo si nestěžuje a hraje . Jenže co je to za expedici nebo mimořádný úkol když cech nemůže kvůli chybě hráče nic ztratit jen nezískat a hráč oproti možné výhře neriskuje dostatečnou ztrátu.? I v cechovní expedici by mělo být to že když hráč expediční střet prohraje přijde o zboží a ještě si vybere jakou ztrátu v uvozovkách vyhraje. Cech by navíc měl přijít o korunky síly a když jich ztratí hodně a málo získá tak i o cechovní body a když dokonce ztratí hodně cechovních bodů tak i o dosaženou úroveň cechu. Když by úroveň cechu dosáhla úrovně minus jedna cech by zanikl. To by teprve byla expedice nebo mimořádný úkol když by tyto mimořádné úkoly kromě všech hráčů ovlivnily také cech.
Tak to už jsem naprosto proti. :D
Až budu chtít hrát hru, kde jedno špatné kliknutí může znamenat ztrátu měsíce či roky práce, otevřu si OGame a vykašlu se na FS. Ne, děkuju.
 

DeletedUser3139

Host
Tak už jsem tu za ty roky co hraju četl dost příšerných nápadů, ale řekl bych, že tenhle hraje prim. Tohle zavést, tak s hrou okamžitě končím. Asi sis nevšiml, že tohle je hra a tudíž je nesmysl, abych třeba šel s chlapama na pivko a mezi tím mně chcíplo město,které jsem stavěl léta. Tenhle návrh by překopal do základu celý systém hry. Navíc, tohle je budovatelská strategie a ne cosi jako bojovka. No, snad je jasné, že návrh považuji za scestný a zavedení do hry jako totální nesmysl.
 

JOSEF 70

Psavec
Za prvé mimořádný úkol by trval den či dva jako nějakou dobu trvá i plnění příběhových úkolů takže pivo nevadí. . Za 2 mimořádné úkoly by byly nepovinné jako jsou expedice. Za 3 jedna prohra by znamenala v první úrovni a prvním střetu expedice na úrovni č 1 i u prvního mimořádného úkolu ztrátu jen pár mincí např. Až v dalších třeba na úrovni expedice č 3 by šlo o ztrátu budovy. Když nováček nezvládne ani dva tři první střety či mimořádné úkoly hru zabalí stejně protože pro něj budou příliš těžké úkoly které ve hře už jsou. Ostatně na úrovni expedice č 1 první tři střety nezvládne jen..... A jen...... se spálí dvacetkrát o stejná kamna . Jedno špatné kliknutí by město nezničilo o to v návrhu nešlo ani o to že by město za pár hodin "chcíplo" samo. Jde o jednoduchý postup který způsobí to že když hráč v daném světě hru ukončí nechá si v tom světě město smazat a začne v tom samém světě od začátku bude to pro něj úplně nový svět s novými úkoly a novými expedicemi tím víc čím dál se dostane protože svět a úkoly mezitím ostatní hráči změní . Zvlášt když expedice ovlivní mimořádné úkoly i naopak. Teprve když by hráč takhle zvoral třeba pět expedic s dvaceti neúspěchy pak by teprve začalo být město jak po náletu. Důvody proti které uvádíte nejsou důvody proti danému návrhu. Považoval jsem za samozřejmé že čtenáři dojde to že první úkoly budou snadné když jsem psal že by se postupně případně jejich obtížnost zvyšovala po malých částech. Jak vidím měl jsem to napsat omlouvám se.
 
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
a hráč oproti možné výhře neriskuje dostatečnou ztrátu.? I v cechovní expedici by mělo být to že když hráč expediční střet prohraje přijde o zboží

Hele tohle je blábol roku. Když v expedici nevyjednáš - tak o zboží přijdeš. To samé - když nevybojuješ a nějaké jednotky zemřou, takys o ně přišel. Co ještě víc? A jestli tě bolí druhá úroveň tak si zkus čtvrtou, tam už za vyjednávání padne surek značné množství.
A nějaké úkoly navíc...běží ten denní nesmysl, ho můžeš hrát jestli chceš, expedice, akce střídá akci, jako myslím že úkolů a možností co dělat je ve hře nyní spousta. Naopak, na FoE oceňuju, že když se týden nepřihlásím, nezbude mi z města kůlnička na dříví. Na demoliční akce v reálném čase je spousta jiných her.
 

JOSEF 70

Psavec
a hráč oproti možné výhře neriskuje dostatečnou ztrátu.? I v cechovní expedici by mělo být to že když hráč expediční střet prohraje přijde o zboží

Hele tohle je blábol roku. Když v expedici nevyjednáš - tak o zboží přijdeš. To samé - když nevybojuješ a nějaké jednotky zemřou, takys o ně přišel. Co ještě víc? A jestli tě bolí druhá úroveň tak si zkus čtvrtou, tam už za vyjednávání padne surek značné množství.
A nějaké úkoly navíc...běží ten denní nesmysl, ho můžeš hrát jestli chceš, expedice, akce střídá akci, jako myslím že úkolů a možností co dělat je ve hře nyní spousta. Naopak, na FoE oceňuju, že když se týden nepřihlásím, nezbude mi z města kůlnička na dříví. Na demoliční akce v reálném čase je spousta jiných her.
 

JOSEF 70

Psavec
Když by jsi byl týden pryč úkol by jsi se tedy nezačal je navržen jako nepovinný který začne tvým rozhodnutím ho plnit takže by jsi město po dovolené měl stejné. O ztrátě zboží vím ale je to málo expedice i hra je je pak nemastná neslaná
 

DeletedUser3139

Host
Pepo,Pepo,
fakt si myslíš, že pro tenhle nápad někdo bude? Zatím všichni byli proti. Ale máš ještě možnost stavit se v Hamburku a tam to prosadit i když to tu nikdo nechce!
 

RomanS24

Člen
dlouhé čtení ale hnedka po první větě v tom mám v hlavně guláš takžen promin ale dávam proti.
hra má jiné vady a mouchy než upravování ukolů
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru