Válka ,boj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Věc která by tu neměla určitě chybět...
Hraju tedka chvilku a už sem první na pozici v žebříčku (téměř) a k čemu mi to je dobrý?
Kdyby za to byly bonusy peněz nebo surovin nebo sem mohl díky tomu ovládat nějakou jeskyni co mi dodá třeba nemrtví do armády nebo prostě něco co by lidi tahlo aby byli první v žebříčku ;)
A něco i pro ty v top 10 ...
Nebo dovolovat zautočit nějak aby si nepřítelovi mohl zničit budovy třeba, protože jen tak utočit a nic vlastně neudělat krom sebraní par surek, to neni mco akční ;) aby to zase nevypadalo jako farmville protože se hračum přepadavaní nevyplatí...
Nebo rozšiřovat počet jednotek v utočnem praporu nebo obraném... 8ks je málo řekl bych... nebo kdyby šli jednotky nějak vylepšit jejich životy nebo tam mýt doktora v bitvě a podobně...
Ale šlo mi především o to mít s pohledu vojenskýho , bitvy atd něco kvalitnějšího pro naročnější hrače ;)
 

DeletedUser

Host
dobývej území, kde potkáš lepší jednotky, útočit n slabší hráče se ti oplatí nejen proto, že získáš suroviny, ale útokama získáš i bitevní body, které se ti počítají do turnajů-žebříček vidíš v PvP věži každé doby. Doktor na bitevním poli je zcela zbytečný, jelikož bojuješ proti UI, kterou porazíš velice lehce a tak tobě dávat ještě výhodu v útoku, který máš vyhraný?
 

DeletedUser

Host
Pakliže chces někoho rasit hraj si tournament a ne strategii jses tak trochu mimo mísu
 

DeletedUser

Host
Jak píše Brbla - tato hra je především o budování impéria. Je to strategie a i v ní má boj nemalou roli. To, že ukradneš někomu drahou surovinu (mramor, ebenové dřevo, atd.), je podle mého dostatečná odměna a motivace, jelikož se bez těchto komodit nedostaneš ve výzkumu dál a budeš stagnovat. Druhou možností je obchod mezi hráči. Ten je sice bez rizik, ale poněkud opožďuje výzkum, protože musíš sem tam vyhodit bod za výměnu (to se možná změní s updatem a vytvořením cechů).
Ve správné stavitelské strategii by mělo být podle mého místo pro mírové i válečné řešení a to tady je. Hra mi díky tomu připadá reálnější, hratelnější i zajímavější. Nabízí to řadu zápletek a nutí hráče k interakci mezi sebou. :)
 

DeletedUser

Host
Aulus, to chápu, už jsem na to taky přišel, že mužu bát první v pvp nebo sem ted ukradl 10 barvy... ale myslel sem něco co ti dá navrh před ostatníma nebo čim si získáš respekt nebo budeš mít strach že ti de o kůži... chapeš co myslim... ted hraju jednu strategii kde když na tebe jde plno utoku který nemáš šanci ubranit a podpálí ti budovy (od jiných aliancí utoky) tak máš nahnano a nutí tě to strategicky přemýšlet, poslat surky pryč, poslat si podpory, dat zprávu členum své ally... rozmístit formace jednotek v obraně, přesunout střed levo pravo jednotky nebo změnit obraný prostředky a podobně,
To měl být příklad neříkam že to tady chci to bych tu přece nebyl a hral si tam kde todle bylo (i když pořád to hraju) ale jen mi tu pravě chybý trochu takovéto respekt před hráči.. vubec by mě nevadilo kdyby mě někdo napadl protože mi v podstatě krom toho že mi veme nějakou surku nic neudělá...
Kdyby byla možnost třeba díky těm utočným prostředku co tam pak jsou třeba při bitvě ještě ke všemu střílet do nějaký věže co představuje hrad a ta když se poškodí tak zničí třeba nějakou tu zakladnu, domek, nebo něco ;) nebo dočasně sníží prosperitu obyvatel..
Rozumíš? :)

Brbla99 - strategie neni o válce? To neni o ničení hraču? Aspon v nějakém rozhraní? Myslim si že seš docela mimo mísu ty :) Pokad si chceš hrát nějakou hru na budovaní bez valek tak FarmVille by pro tebe bylo dostačující ;)
 

DeletedUser

Host
Máš pravdu, že pro někoho by takový styl byl zajímavější. Jenže jak bys to chtěl řešit v případě, že se na tebe domluví deset agresorů a postupně ti poboří všechny budovy? Tohle není desková hra nebo multiplayer nějaké válečné strategie, kterou si zahraješ doma s kamarády. Tady jde o dlouhodobé budování a věř mi, že pokud by ti někdo denně zbořil dvě budovy, bylo by to i pro tebe nepříjemně demotivační. DarkElf je hra na tomhle principu, ta ale ovšem trvá kolem 20 dní a pak začínáš znovu. Tady je to o něčem jiném. Máš vidět, jak před tebou roste město a všechno se zlepšuje, boj je spíše ke zpestření a může mít občas i klíčovou úlohu (když jde o suroviny). Co se týče rozšiřování za medaile, tak právě to bude v pozdní fázi rozhodovat, protože místo je to, o co tu běží. Můj osobní názor je, že kdyby se v bojích dalo dělat to, co popisuješ ty, tak do dvou týdnů server zaznamená odliv minimálně třetiny hráčů (spíš poloviny).
 

DeletedUser

Host
Opravdu není nad to mít volné místo a moci rozšířit své impérium :D
 

DeletedUser

Host
NO to valceni v teto hre neni vubec to hlavni asi jses jeden z tech kteri radeji nekoho napadnou ukoristi co mohou nez trochu premyslet , mame v kontinentu prave takoveho hrace kdyz jsme zacinali asi se stejnym poctem bodu on jediny se vsemi bojoval a snazil se jim uzmout nejakou korist ted je jeden z tech nejposlednejsich kteri to na nasem kontinente hraji protoze ostatni radeji budovali a obchodovali, kdyz vyrabis vojaky namas suroviny na odmeny za vyzkum a budovy kasaren zabiraji misto a zerou ti lidi.Ten co se dral o prvni misto v zebricku PVP tak je skoro posledni na serveru a to neni ucelem teto hry a mas asi zkusenost z hrani hry grepolis a podobnych kterou jsem taky zkusil a po prvnim nadseni byl drasticky odliv hracu protoze v okamziku kdy jsi neco postavil tak se na tebe vrhlo 50 jinych hracu kteri kteri radeji nekoho zbouchali a ukradli co mohli nez by sami byli schopni neco vytvorit
Coz super neni tato hra a ten kdo inteligentne planuje tak ani agresor nema sanci uskodit
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru