Více úspěchů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11304

Host
Současný stav: Úspěchy jsou ve hře za mnoho věcí, ale za něco nejsou.
Nápad: Přidat úpěchy
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

Mohli by být úspěchy za: Příhody, Trh (Přijaté nabýdky/počet zboží), hraní hry několik dnů za sebou/čas strávený ve hře
 

Svatej

Legenda
Tak ti nevím, ale ty odměny stejně celkem nestojí za nic. Tak proč zvyšovat víckrát nic?
Proto jsem proti!
Ty máš ale pecha hele... :oops:
Současný stav: Úspěchy jsou ve hře za mnoho věcí, ale za něco nejsou.
Nápad: Přidat úpěchy
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

Mohli by být úspěchy za: Příhody, Trh (Přijaté nabýdky/počet zboží), hraní hry několik dnů za sebou/čas strávený ve hře
Ke tvé jistě veliké radosti ti mohu sdělit, že innogames s rozšiřováním úspěchů nejen počítá, ale i na nich aktivně pracuje. + je v plánu další úroveň již stávajících úspěchů. (fialová s korunkou)
ukázka:
latest
latest
latest
latest
Kdy, nebo zda přímo tyto konkrétní achievmenty vypustí, to je jiná otázka na kterou odpověď neznám. ;)

K nápadu: PRO! Ale jen pod podmínkou, že za to budou i nějaké herní odměny :) :D
Když vim že to projde... XD
 

DeletedUser11304

Host
Díky Lorde za ten obrázek. Velkou radost samozřejmě mám.
 
Pokud budou nějaké výhody za splnění úspěchů (případně odměny o kterých píše lord), tak jsem PRO abych jich přidali co nejvíc.
Pokud za ně nic nebude, jako tomu je teď, tak je jejich další přidávání naprosto zbytečné :)
 

DeletedUser12887

Host
Pro

když bude něco navíc tím líp, když nebude stejně to bude, jeden z těch příkladů co teda by se mohlo přidat, je počet výprav v ledové budoucnosti za Promethiem a v oceánské počet ponorů při hledání orichalka v neprobádaných hlubinách oceánu :)
 

DeletedUser3139

Host
Kdy, nebo zda přímo tyto konkrétní achievmenty vypustí, to je jiná otázka na kterou odpověď neznám.
Lorde, ale fuj, ty Legenda a ty nevíš? No, přece už BRZO!
A co se týká odměn, tak opětovně navrhuji úplně jednoduchou odměnu. Balíček, který bude obsahovat dia, FB a suroviny, od každého po stovce. Ještě by mohlo být v každém desátém balíčku jedno, či dvě rozšíření. Jo a vyplatit všem zpětně! :-D
 

Svatej

Legenda
No já spíš myslel na procentuální bonusy... :D Třeba achievment za utrácení FB za den na 5té úrovni by mohl dávat +50% na FB z nahazovaných odměn... jako arc :D Ale jen na FB, na medaile a plánky by to nefungovalo... nemusíme bejt nenažraní ne? :)
Ale to co navrhuješ ty se mi taky líbí... :D;)
 

DeletedUser12887

Host
Tak za ty ponorky a vyslane lodě by mohli něco dávat..sice jsou tam členové posádky kteří dovezou i neco jineho než nic nebo ty potřebné suroviny ale když by nebylo vůbec potřeba posílat vyšlo by to ještě líp..
Tak aspoň ikonku ze jsem to splnil by dodat mohli
 

DeletedUser3139

Host
To vůbec není špatný! Že bych šel taky hledat odznaky z doby, když jsem je sbíral jako kluk?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru