Více akce, cvičení vojenských jednotek, náhodně generované úkoly, obchodníci...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1881

Host
Hra by byla mnohem záživnější, kdyby zde bylo více prostoru pro boj. V tuto chvíli lze pouze bojovat proti počítači na mapě, nebo donekonečna chodit pro PvP body k sousedům. Co kdyby ale hra nabídla více akčních prvků? Spojil bych to například s náhodně generovanými úkoly. Na mapě jsou vidět lesy, skály, řeky... Umím si představit jeskyně obývané nájezdníky nebo lupiči, medvědí smečku ohrožující osadu rolníků, přepadení města naštvanými pracovníky. V této hře je omezený počet jednotek, určitě bych tohoto konceptu využil pro možnosti cvičení přeživších vojáků. Jednotky by mohli získávat zkušenosti z bojů a stávat se tak silnějšími. Vyplatilo by se pak ponechat si ve městě i základní jednotky, protože by častým bojem byli silnější nebo stejně silné jako jednotky z pokročilejšího věku... Dal bych také více prostoru pro taktizování, procházení jeskyní přes více map. Při delších soubojích by určitě byla vhodná funkce pro přivolání posil z města. Dobytá města by mohla umožnit i nákup surovin u cizích obchodníků, kde by se mohlo využívat zlato pro uplácení. Nebo co třeba uplácení jednotek z nedobytých území a verbování jich tak na svoji stranu? Využít toho, že vaše osada prosperuje jako respekt ve světě, kde by tento obecný věhlas přispíval k vyjednávání...

Je toho hodně co mě napadá, hra je v tuto chvíli velice nudná a jsem přesvědčen, že se nebude nijak výrazně lišit od ostatních klikaček stejného typu. Pokud by se do hry implementovalo více RPG prvků, byla by dozajista průkopníkem nového typu browserových her. S nástupem flashe 11.2 a HTML5 už se dají z internetového prohlížeče ždímat opravdu solidní pecky. Důkazem může být test HTML5 od Firefoxu jménem Browser Quest, kdo ještě neznáte, určitě se podívejte...

Jsem schopen své návrhy podat bez problémů i v angličtině, pokud má smysl se o nich nějak více bavit s vývojaři :)
 

DeletedUser

Host
Ty nápady znějí skvěle :) myslím si, že spusty z těch, které jsi tu uvedl, mají vývojáři v plánu. Ale beta je beta a ta hra tu není tak dlouho :) uvidíme co nás ještě čeká :)
 

DeletedUser

Host
Ten nápad s náhodně generovanými úkoly na mapě se mi líbí :) Jinak co se týče nějaké budoucnosti a jiných prvků v této hře,tak vše postupně přijde časem.Zkrátka autoři nemůžou sem všechno "fláknout" najednou a říct si buď to bude fungovat a nebo ne.Nechal bych tomu čas-až hra postupem času ukáže co v ní doopravdy dřímá.
 

DeletedUser1881

Host
Uvažuji realisticky, takových her jako je tato jsou desítky, dobrých, lepších, horších... Osobně si myslím, že kdyby vývojáři měli v plánu složitější prvky než jen ty co známe z jiných her, hra by už nyní dávala prostor pro jejich realizaci. Musím uznat, že taktický souboj je novinka, ale je to jediná novinka. Máte ale pravdu, dejme Forge of Empires šanci :)
 

DeletedUser

Host
Jak se říkalo zní to skvěle, máš dobrou fantazii a to se cení. Ale je toho hodně jak zde padlo. To by na druhou stranu nevadilo předali bychom to vývojovému týmu jako balíček, který by následovně postupně realizovali.
1.Úkoly na mapě se mi líbí jenže museli by být už na dobytém území.
2.Zkušenosti u jednotky je taky dobrá věc a k tomu když si připočítám že by po dosažení určitého množství zkušeností bys je mohl vycvičit k nějakému speciálnímu bonusu stejně jako u King of Honors.
3.K těm potulným obchodníkům jen ve zkratce už se o několik témat výš přemýšlí o takovém potulném obchodníkovi který by jednou zašel do města a tam něco prodal za suroviny nebo za peníze. Teď se jenom dohodnout jestli by chodil do města a nebo my za ním. Ale dal bych přednost jít za ním. Navíc stejně jak u těch úkolů tak i zde by za ním musel jít hrdina, ten co prozkoumává další území přičemž by to nějakou dobu trvalo.
4.Ty další věci bych sem nepletl teda jen pro tuto chvíli.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru