Více mincí

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem Královna Elleanor, 11. dub 2019.

1. Královna Elleanor

Královna Elleanor Turista

Registrace:
    11. dub 2019
    Ahoj,
    Jsem na konci doby beonzové a potřebovala bych získat více mincí. Mám jich jen 1500, za to zásob (kladívek) přes 13 tisíc. Jde to i jinak než je získat z budov a popřípadě úkolů a nového místa na mapě? Pomáhám i přátelům se zušlechťováním, ale to je nic. Předem díky.

petrpivoj za toto poděkoval.
  2. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Asi jen tak co jsi vyjmenovala. A jako já mám cca o 10x víc mincí než kladivem

3. Kayro

Kayro Znalec

Registrace:
    8. zář 2012
    V radnici si muzes otevrit prehled bonusů a ono ti to ukaze co muzes vylepsit aby ta produkce vzrostla.V bronzu je to zatim na nic ale snaz se stavet budovy co pridavaji mince procentualne jako je treba bazilika.

4. Královna Elleanor

Registrace:
    11. dub 2019
    Jak to myslíš procentuálně? Jaké další například? Budovy buď vyrábějí zásoby nebo suroviny.

5. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    ne jen zjistíš z jakých budov můžeš mát ještě jaký % navíc když je postavíš
    Bez názvu.png

6. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Pro tebe ideálně používat v tomhle případě bonus na výrobu mincí z krcmy přátel a jinak jak psali už kolegové výše.

Jinak někde by měl být pak přehled těch ostatních budov, které dávají navíc procenta, jak ta Bazilika, tak třeba majestátní majka a různé budovy z eventů, u některých setu jsou procenta navíc na mince a třeba zásoby, je toho víc, to ani z hlavy přesně teď nevyjmenuju.

Krčma i tak pro Tebe v začátcích asi bude nejjednodušší způsob, jak navýšit procenta na produkci mincí.

Jinak získat jdou kromě toho, co jsi psala taky z incidentu, denních výzev občas a třeba v cechovnich expedicich, to jsi tam nezminovala, nicméně i tam jdou mince získat.
    Tak snad jsem na nic nezapomněl nebo ještě někdo na nějaký způsob přijde a napise ho :)

Jo ještě jsem si vzpomněl, že existují ty bedny s bonusama a ty flasticky, které navysuji taky bonus na mince, podle toho co teda se zrovna získá a ještě je možnost a to jde získat i teď na lekninu od nějakýho origami třeba hromadná výroba mincí nebo zkrácení výroby mincí, aspoň mám takový tušení. Takže možnosti je spousta, něco jde snadněji, něco je spíš vzácnější, ale není to pouze o tom, co se tu psalo.

Takze good luck a pěknou hru :)

Naposledy upraveno: 12. dub 2019
    Královna Elleanor a fmash- za toto poděkovali.
  7. Královna Elleanor

Registrace:
    11. dub 2019
    Děkuji všem za rady. Už jsem na tom o něco lépe. Jsem zhruba ve čtvrtině železa a taškové domy jsem vyměnila zpět za doškové a postavila jich více. Snad už bude jen lépe.

Naposledy upraveno: 14. dub 2019
  8. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Myslím, že lepší by bylo vyměnit je za rezidence, kroky zpět se vyplácejí spíš zřídka. Patnáctiminutové sklízení taškových domů nemá vejšku, ale čtyřhodinovky u rezidencí se už dají. Ušetřené místo ve městě pak můžeš využít na nějaké další vylepšení. Nezapomeň také točit opakované úkoly, a sice ty, které se dají splnit rychle. Tam můžeš dostat několik tisíc mincí, jen to fikne.

LordFrunDor za toto poděkoval.