Více přátel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Děkuju hráči RomanS24, je to původně jeho nápad, já mu to jen ukradnul z diskuze a postnul do nápadů :D

Současný stav:
Momentálně jde mít součassně pouze 140 přátel (80 poslaných, 60 přijatých)

Nápad:
Navrhuju zvýšení celkového počtu přátel na NaN - tedy bez horního omezení.
Zároveň navrhuju zvýšit horní limit "poslaných" přátelství na 100.

PRO:
Více možností kam investovat FB
Více M/Z od přátel
Více přátel v krčmě
Více plánků z M/Z
Více zlata za M/Z (i když tohle by ocenili pouze hráči do ranného středověku, pak už 20 zlata za M/Z nemá smysl)

PROTI:
nic mě nenapadá, někdo by mohl namítat, že je to příliš OP návrh. Na druhou stranu, než to napíšete, zamyslete se nad tím jakou obtížnost tahle hra má... Obzvláště poslední dobou jde v tomto směru pod hranici "babybox". Tudíž by se to mezi ostatními ulehčeními ztratilo... :p

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru
: ANO
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12225

Host
souhlas, hráče kteří chtějí mít tolik přátel to uspokojí, a ty kteří nechtějí tolik přátel to stejně nijak neovlivní...
 

DeletedUser3367

Host
ahojte, mne osobne 140 priatelov staci, ale nepaci sa mi moznost posielat ziadosti iba po cislo 80, a potom byt zavisly iba na tom, kto posle priatelstvo mne ... prijala by som zrusenie tohto obmedzenia, aby som kedykolvek mohla poslat priatelstvo komu chcem ... ved predsa ked mam 139 priatelov a chcem si pridat niekoho, kto uz tiez nemoze posielat priatelstvo, tak je nezmysel, aby som kvoli tomu musela vyhodit 60 hracov
 

jana64

Nováček
zdravím.... ten původní návrh na změnu se mi jako celek moc nezamlouvá, ale pro to, co tady napsala cleopatra jsem všemi deseti....:)
zrušení limitu posílaných žádosti o přátelství by byl velký krok dopředu
 

DeletedUser5463

Host
Ahoj, také se mi zamlouvá doporučení od hráčky cleopatra. Limit 80 poslaných žádostí a pak být závislí na jiných hráčích, aby zaslali pozvánku a mohl jsem tak naplnit limit 140 přátel je hloupý. Hráči z top umístění už posílat žádosti nemohou a psát náhodně dalším hráčům, zda mohou posílat pozvánky a mají zájem o každodenní motivaci a návštěvu krčmy je zdlouhavé a možná i dost nereálné a když pak při plném stavu přestane pár přátel být aktivních a chtěl bych je nahradit aktivními hráči, tak bych musel vyhodit 60 hráčů, abych vůbec mohl poslat pozvánku a nebo znovu doufat, že mi někdo pošle žádost na přijmutí. Limit 140 přátel mi tolik nevadí, jako rozdělení na (80 poslaných a 60 přijatých).
 

DeletedUser13954

Host
Zdravím všechny také souhlasim o zrušení limitu pro přidání přátel, protože pak lišta přátel kde je na konci okenko kde se klikne a zobrazí se 12 přátel, které si můžeme vybrat a přidat a získáme za ně odměny je nepoužitelné, jelikož větsina hráčů již má více přátel než 100 a není tak možné využít přidání hráčů a získat zajmavé odměny, které potěší-

Viděla bych to tak 150 a příjímíní žádostí bez omezení a nebo neomezovat ani přímaní přátel ani přidávání přátel
 

Zelda

Člen
Více přátel? Určitě ne.
Omezení počtu pozvánek - ideálně zrušit až k hornímu limitu celkového počtu přátel.
Jsem asi idealista, ale přítel pro mě znamená někdo, kdo nechce jen získávat, ale je schopen i dávat. V posledních dnech si mě denně snaží přidat několik lidí (většinou naprostých začátečníků), kteří vidí akorát plně vybavenou krčmu a naději na snadné FB navíc. Když jim přátelství nepřijmu, následují zprávy typu ("jak chceš", "tvoje chyba", "ubožáku"... Děkuju, ale ještě více takových opravdu nechci.
Svoje přátele (i členy cechu) si nejradši volím sám - a v naprosté většině případů jsem své volby nikdy nelitoval....
 

DeletedUser3367

Host
Díky za reakce :)
Můžu se vás zeptat, proč je podle vás horní limit přátel důležitý? :)
Každý ať má tolik přátel, kolik uzná za vhodné... Teda to je alespoň můj názor :)

je limit na susedov, limin na mnozstvo hracov v cechu, aby to bolo ako tak vyrovnane, takze chapem a suhlasim aj s limitom pre priatelov ... 140 je vyhovujuce cislo, ale nesuhlasim s posielanim priatelstva iba po 80, a potom byt zavisly od toho, kto posle priatelstvo mne .... preto je moj navrhu jasny - nechat 140 priatelov ako maximum, ale zrusit obmedzenie posielania ziadosti iba po 80 a nechat to pre vsetkych 140 priatelov
 

DeletedUser14016

Host
Tak buď limity pouze o něco posunout - tím by se hráči dočasně uspokojili, ale za chvíli by převládal stejný problém.
Pokud by se odstranil limit pro max. počet přátel, tak si myslím, že by to taková změna nebyla, přece jenom víc limituje limit pro odesílání žádostí.
Pokud by se odstranil limit pro max. počet žádostí, tak by se otevřelo hromadné rozesílání žádostí, aktivní hráči by si limit přátel okamžitě naplnili a noví, nebo méně aktivní hráči by už neměli komu žádost odeslat...

Jak nad tím víc a víc přemýšlím, tak čím dál tím víc chápu, proč to tak vývojáři udělali, nejspíš bych byl rád, za posunutí limitů, ale úplné zrušení některého z nich by asi nebylo zrovna nejlepší...
 

DeletedUser12887

Host
Jsem PRO, jedno jestli neomezená horní hranice nebo zachování 140 přátel celkem, ale hlavně teda zrušení limitu pouze 80ti odeslaných žádostí a zvýšení na 140 odeslaných přátelství.

Ještě tam přidám jedno PRO Lorde:
Lepší možnost obchodování a to ještě teď po změně sousedství, kdy jsou všichni sousedé ve stejné době si myslím, by někteří mohli uvítat, protože jinak se můžou k některým surovinám dostávat celkem těžko, díky krčmě má spousta hráčů už 80 přátel vyčerpáno a pak se často stává, že oba dva obchodující už nemůžou poslat pozvánku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Minimálně neomezené pozvánky jsou logické, více přátel nebylo do posledního updatu až tak důležité, ale vzhledem k současné úpravě sousedství, kdy mám ze 75 hráčů 68 diamantových farem bych byl určitě možnost dalších hráčů uvítal.
 

DeletedUser14049

Host
Ano souhlasím 140 přátel je prostě málo a 80 žádostí o přátelství je také málo. Stačilo by kdyby bylo aspoň 250 přátel / 250 odeslaných žádostí o přátelství. I když ideální by bylo mít neomezený počet přátel. Snad s tím něco uděláte.

NettoCZ


snad si to aspoň přečtete
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
ok viděl bych to na těch 140:140 + 20 na obchodní jednání za české hráče pokud teda v tom nebude někde problém :))
 

DeletedUser14042

Host
Jsem PRO, jedno jestli neomezená horní hranice nebo zachování 140 přátel celkem, ale hlavně teda zrušení limitu pouze 80ti odeslaných žádostí a zvýšení na 140 odeslaných přátelství.

Ještě tam přidám jedno PRO Lorde:
Lepší možnost obchodování a to ještě teď po změně sousedství, kdy jsou všichni sousedé ve stejné době si myslím, by někteří mohli uvítat, protože jinak se můžou k některým surovinám dostávat celkem těžko, díky krčmě má spousta hráčů už 80 přátel vyčerpáno a pak se často stává, že oba dva obchodující už nemůžou poslat pozvánku.
Souhlas tady s petrem ohledně zrušení hranice 80 odeslaných
 

DeletedUser9928

Host
I za sebe bych nejen souhlasil, ale vysloveně požadoval zrušení limitu pouze 80-ti odeslaných žádostí. Suroviny totiž opravdu mají jen ti, kteří již nemohou sami žádost zaslat. A pokud jsou všichni přátelé aktivní, je to strašně těžké rozhodování. Nebo alespoň nastavit možnost, podobnou jako v odložení některých budov dočasně, třeba na dobu provedení obchodu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru