Výběr opakujícího se úkolu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6470
  • Vytvořeno

DeletedUser6470

Host
Zdravím . Měl bych takový nápad . Protože každý z nás má své oblíbené opakující se úkoly ke kterým se musíte proklikat a to k jednomu úkolu 10x . Dám příklad . Vynalož 200 fb . Při nahazování 1000 fb do Velkolepky můžu tento úkol splnit 5x . To znamená 20x kliknout na body pak se vrátit odkliknout 10x na stejný úkol a znova a znova . Nebylo by možné kliknout na úkoly které by se ukázaly a z těch úkolů si vybrat jen ten který chci ? Myslím že nikdo z nás ty úkoly neplní po sobě jak jdou . Podle mě by to bylo super . Co vy na to ? Díky a přeji hezkou hru . Mějte se .
 

DeletedUser12887

Host
Já bych zrušil spíš rovnou úkoly co se nehodí a nechal jenom jeden nebo dva.
Jenže co se hodí někomu se zase nehodí jinému takže se to asi nezmění.
V tom nahazovacim si spíš myslím že není moc kam klikat jinam, když tě nemá někdo přeskočit takže se to zjistí stejně až když už je nahozeno a 5x splněno nebo 10x splneno by bylo tolik zelených fajfek, že se rovná téměř jistotě, že to skutečně neprojde
 

Dědeq

Znalec
Je to, jak říká Bergkamp (mj. proto tam dmsn nedávno dočasně přibyly ty zpomalovací animace tlačítek, než je odpor hráčů zase zrušil).

Ale taky PRO.

Osobně by se mi líbilo, kdyby se to (tak jako tak olbřímí, čehož by se tímto konečně trochu využilo) okno s úkoly zobrazilo jako seznam všech dostupných úkolů dané záložky s názvem, základním popiskem a otazníčkem pro detaily. Na konci řádku by bylo zaškrtítko, který úkol aktuálně plním (pokud mám dvě řady, šla by ovšem zaškrtnout dvě zaškrtítka). Nepřeskočitelný úkol by ovšem nešel odznačit. Přeskočení/zrušení aktuálního úkolu by se provedlo právě odznačením. Odpadlo by tak neustálé potvrzování a odmítání, které musí asi nebetyčně otravovat každého.
 
Nahoru