Výběr tipovaček

Co byste rádi tipovali?

  • Fotbal

    Hlasy: 50 49,5%
  • Hokej

    Hlasy: 59 58,4%
  • Tenis

    Hlasy: 30 29,7%
  • Formule

    Hlasy: 22 21,8%
  • Motorky

    Hlasy: 9 8,9%
  • Lyžování

    Hlasy: 11 10,9%
  • Alpské lyžování

    Hlasy: 9 8,9%
  • Atletika

    Hlasy: 10 9,9%
  • Televizní pořady (Superstar, ...)

    Hlasy: 21 20,8%
  • Volby (do parlamentu, prezidenta, ...)

    Hlasy: 24 23,8%
  • Cyklistika

    Hlasy: 9 8,9%
  • Florbal

    Hlasy: 8 7,9%
  • Basketbal

    Hlasy: 9 8,9%
  • Házená

    Hlasy: 9 8,9%
  • Plávání

    Hlasy: 3 3,0%
  • Vodní sporty

    Hlasy: 5 5,0%
  • Bruslení

    Hlasy: 5 5,0%
  • Jiné (prosím specifikujte v tématu)

    Hlasy: 8 7,9%

  • Celkový počet hlasujících
    101

DeletedUser

Host
Přeji pěkný den,
obracím se na vás tipující, co byste v budoucnu měli zájem tipovat. Případné konkrétnější návrhy pište přímo do této témy.

Děkujeme za návrhy,
s pozdravem Tipovačka
 

DeletedUser

Host
Takže myslíš bojové sporty?
Myslím, že v téhle oblast bychom mohli zařadit asi jedině zajímavý zápas v boxu :)
 

DeletedUser2385

Host
PRepáč Lord, ale možno si tam mohol dať len netipické veci mimo športu :) teda iné športy ako klasika t.j. hokej, futbal atd. s tým každý počíta, že to tam bude :D inak voľby :D
 

DeletedUser

Host
Na základě této ankety bude do budoucna prováděn výběr. To znamená, že když například fotbal získá 10 hlasů a hokej 5, tak fotbalu bude o něco více. Navíc podle toho budeme vybírat speciály (MS, ME, Konfederační pohár, ...)
Napadlo mne to, tak jsem to tam dal, jelikož se to stává často předmětem diskuzí a odhadů :)

Navíc máte možnost navrhnout konkrétní akce, např. zápas SK Vrátno vs. Slavoj Houslice :)
 

DeletedUser

Host
Jelikož je možné volit tři kandidáty, vybírám Schwarzenberga, Roithovou a Fischera. O ostatních nechci vůbec sylšet.:)
 

DeletedUser3835

Host
To je prikladu na tipovani denne neco treba volby, propusteni Ratha a pod..
 

DeletedUser

Host
K1 je dobrá - i já osobně ji rád sleduji - ovšem ne každý, ji zná a i když ji zná tak mimo olympiády a MS/ME není skoro vůbec sledovaná.
 

DeletedUser

Host
:) Skrty když seženeš nejaké plánované turnaje spolu se seznamem soutěžících tak s Termem nebude problém nejak hru osvěžit :)
 

DeletedUser3817

Host
Skrty, oceňuji tvou ironii :D
K1 má ale sledovanost poměrně velkou. Možná by ses divil, kolik hráčů zná jména Buakaw, Mighty Mo, nebo Peter Aerts. Jako zpestření by sem, myslím, zapadla.
 

DeletedUser

Host
:) Jsem vedle - pod K1 jsem pochopil K1 - KAJAK1 - Vodní slalom. Omlouvám se. Ty asi myslíš bojové sporty.
 

DeletedUser3817

Host
Tak tak. bojové sporty. Sorry, ale kajaky mě ani nenapadly.
 

DeletedUser4620

Host
já chci biatlon, blíží se MS v ČR a to by bylo záhodno tipovat
 
Nahoru