Výběr za 5 dia stopne 100 fb - chyba nebo prostě jen svinárna?

erza scarlet

Dopisovatel
Kde: Hádám že všude
Hledala jsem: ano, vyhledávála jsem "výběr za dia"
Co:
Opakovaně jsem si všimla, že pokud vybírám za diamanty (5) a mám (omylem) na liště limit 100 fb, tak systém vybere všechny budovy, které neobsahují forge, ale budovy s FB to nechá být. Byl totiž přesažený limit 100 fb. Ve vlákně, kde diskutuji problematiku hromadného výběru a nákupu foe moderátor přiznal, že limit 100 fb je nastavený právě kvůli výběru za 5 dia.
Super. PROČ ale teda najednou tento limit platí, když za ty dia vybírám? Není to tak trošku svinárna? Ve výsledku tak zaplatím 10 dia! Nejdřív vyberu za 5, systém se mě zeptá, jakou chci výrobu a jéje... ona mi tam zůstala většina produkce, protože byl překročený limit na liště. Tak utratím svou lištu, abych neměla plný bar a pak to udělám znovu! Teprve pak se milostivě sklidí celá produkce. A 10 dia v tahu. Stalo se mi to už několikrát, protože občas se člověk prostě přehlédne. Zvlášť, pokud využívá Modrou galaxii. Viz vlákno zde. V tomto vlákn se totiž někteří ohání modrou galaxií a systémem výběru za 5 dia.

Takže abychom si to shrnuli v několika bodech
  • ochrana 100 fb na liště je kvůli 5 dia (potvrzeno moderátorem)
  • 5 dia nefunguje v případě 100 fb na liště
  • 5 dia nemá zahrnovat inteligentní výběr z galaxie (je to funkce budovy, že si to člověk nakliká ručně)
  • naklikání ručně kvůli MG zvyšuje šanci na pochybení u výběru 5 dia
  • čili platím za "luxusní službu" (platím za ní diamanty), ale služba stejně není nastavená optimálně

řešení:
  1. Při výběru 5 dia IGNOROVAT lištu FB baru
  2. Při výběru za 5 dia systém zkontroluje lištu a upozorní
  3. Odstraňte omezení na 100 FB.

Jo a tady pak máme chybu číslo dvě.
Jeslti že se ve výběru za 5 dia zastavím "někde uprostřed", např. už mám zvolen výběr, nekolikrát se mi stalo, že výběr proběhl, ale výrobny zůstaly vpynuté, protože jsem přerušila výběr a nenastavila čas. Takže mohu vše naklikat ručně.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Toto se mi taky už několikrát stalo. S tvým navrhovaným řešením 1 a 3 ale nesouhlasím. Ano omezení 100 FB tam je kvůli 5 dia ale myslím si že také kvůli aktivitě. Foe chce aby byli hráči aktivní (točily FB a seděli u toho) takže kdyby byla zavedeno řešení 1 tak by někteří (např já :) ) jen vybírali a měli na liště tisíce FB. Proto hra takto nutí hráče ty FB utrácet (aby se točily a né se kumulovaly každému v liště) a trávit ve hře čas. Já když vyberu tak mám na liště přes 700FB a když zrovna nikdo nechce nic nahodit tak mi tam prostě visí. Často až do příštího výběru kdy je konečně musím někam hodit.
Ale s řešením 2 souhlasím.

Co se týče té "chyby dvě".... tam žádnou chybu nevidím. 5 dia umožňuje prakticky 2 funkce - výběr a nastavení výroby. Můžeš udělat jen jednu nebo obě, to je na tobě. Není to jedna funkce.
 

erza scarlet

Dopisovatel
ad 2 - ok beru
ad 1 - pak tedy alespon upozornění. Jestli je to ochrana proti kumulaci 3000 forgů naráz, ok. Ruku na srdce. Proč by ale tohle někdo dělal? FB si mohu uložit postupně a navíc bych ztratila 24 fb za den. Možná je to málo v měřítkách nás giga hráčů, ale pak je otázka, proč by nás jakkoli mělo trápit kumulování ještě víc bodů. Střední hráči nebudou kumulovat brutální částky, a nám giga hráčům je skoro všechno jedno, operujeme v úplně jiných číslech a potřebách.
 

Budik

Dopisovatel
Ano. Tak si prosím ještě jednou přečti, co píšu :) protože odpovídáš naprosto očividné a mimo předmět debaty
Tak asi "omylem" nenechám 100 bodů na liště, když vím, že díky tomu "omylem" můžu přijít o těch 5 dia?

Prostě jsem s tímhle smířenej, že před výběrem musím mít v liště pod 100 a pak to hodím v cechu do náhozu a mám plný inventář ;-)
 

erza scarlet

Dopisovatel
věř tomu nebo ne, ale tyhle omyly se dějí a docela běžně. A přijde mi fér, aby to "diamantová" služba brala v potaz.
 
Nahoru