Výdělek-prodělek bodů

Smígl

Člen
současný stav: když dáme do vb nějaké vb nevydíme kolik z toho vyděláme, vím že se to dá spočítat, a celkově to taky nevydíme když máme nahozeno v více budovách
nápad: udělat to jako ve foe helperu, v přehlede investovaných bodů do VB by nahoře v liště bylo Nahozené FP: , Aktuální zisk: , Sklad + Investice + Profit=, bylo by to jako ve foe helperu
zkoušel jsem hledat na fóru: NE
 

peepee77

Veterán
Proti, nechápu proč máš potřebu přesypávat celý neoficiální rozšíření prohlížeče do hry. Když se ti to tak strašně líbí tak si ho nech. Já to k ničemu nepotřebuju
 

Dan 77

Veterán
Pro

Kdyby vývojáři občas vylaďovali staré funkce nebo dodělávali ty nové, a to tak, aby bylo vše užitelsky přívětivé, nebyl by ani žádný FoE Helper jak záplata potřeba...
Že by to nevyužil každý, nevidím vůbec jako mínus.
 

d arvit

Odborník
pro
tohle je zrovna funkce která nikomu neubližuje - jen umožní hráči mít nějaký přehled o hře..
kdyby se místo vymýšlení kokotin občas starali o implementaci takovýchto vychytávek tak si celý helper neškrtá..
a rovnou by mohli přidat aktualizace různých zastaralých částí hry které v dnešní době nemaji význam
(úspěchy, komodity - zlato, zdroje, relikvie, krčma, starý budovy a sety atd...)
 

d arvit

Odborník
proti, během zlomku minuty si dopočítám
samozřejmě - když máš pár náhozů během zlomku minuty (třeba 30s) to dopočítáš ale když máš několik stránek náhozů je mnohem pohodlnější a přehlednější během 1s vidět kolik jsem investoval, kolik vydělám, kolik mám aktuálně k dispozici a kolik mám k dispozici celkem tohle mělo být implementováno nejpozději se zavedením arcu
 

Lord Org

Psavec
PROTI
kolik vydělá/prodělá hráč náhozem je vidět hned vedle v položce "odměna", když už má někdo tak nutkavou potřebu se opájet (k ničemu jinému to stejně není) tím, kolik právě potenciálně vydělal, může si sečíst tam napsanou základní odměnu a hned vedle uvedené navýšení z arcu. Pak to stačí porovnat s výši náhozu. Samozřejmě pro ty, kterým se nechce počítat, existuje helper ;)
A právě proto proti, existuje řada nápadů, kterým by se vývojáři mohli věnovat, a ne řešit něco, co už vyřešené je, navíc faktický přínos velmi diskutabilní, když se s těmi body stejně nedá hned pracovat. Jediná opravdu podstatná informace je kolik má hráč aktuálně volných bodů, a ta je vidět při každém náhozu přímo v té velkolepce.
 
Nahoru