výhra v denním úkolu, inventář a krčma

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16035
  • Vytvořeno

DeletedUser16035

Host
Dobrý den,
Napadlo mě, že by se do hry mohlo závest, že místo toho aby člověk dosta čistě jenom budovu nebo vylepšení budovy z denního úkolu, tak by dostal ticket, který by mu dal možnost výběru vylepšení nebo postavení budovy :) .
V mém případě je to tak, že už jsem dostal 4x Císařskou bránu a mám pouze jednu na lvl 2 a pak mám 2 vylepšení Májky a žádnou Májku :)
A další, nad čím jsem přemýšlel je to, že by se mohlo zkusit zavést grafické zpracování inventáře u surovin, na mobilu je to podle mě lépe zpracované než na internetové stránce.
A nakonec by se mohla zvýšit úroveň krčmy, třeba na 20 lidí v krčmě a mohla by tam být další modifikace, třeba lucerna na stole a ta by třeba zvyšovala možnost získat medaile při vztupu do krčmy tak jak to je u ubrusu.

Děkuji za přečtení snad se alespoň jeden nápad bude líbit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
1) v podstatě chceš místo procentuálního loso systému švédský stůl. PROTI
2) změna grafiky inventu - minimálně jednou se již navrhovalo. osobně si myslím že to je o zvyk, mě zas přijde nesmyslná grafika na MZ, ale každý dle svého gusta - BEZ NÁZORU
3) PRO vyšší počet křesel a PRO další podfunkce/vylepšení.
 

dudasek

Znalec
1)tiket by byl fajn,ale denní výzvy mají jasně dané odměny-tak PROTI
2)nevím,jak vypadá mobilní verze...pc mi nevadí-BEZ NÁZORU
3)jasně nejlepší-klidně bych to být Tebou napsal samostatně-tohle má jasný přínos pro funkci hry...krčmu vytuníš pomalu a těžce-poté už není kam investovat...
PRO+PRO
 

DeletedUser16035

Host
1) v podstatě chceš místo procentuálního loso systému švédský stůl. PROTI
2) změna grafiky inventu - minimálně jednou se již navrhovalo. osobně si myslím že to je o zvyk, mě zas přijde nesmyslná grafika na MZ, ale každý dle svého gusta - BEZ NÁZORU
3) PRO vyšší počet křesel a PRO další podfunkce/vylepšení.
Já právě myslel to s tím prvním, že když byly ty akce, tak jsi dostával tickety, které ti dávaly možnost si vybrat buď vylepšení nebo přímo tu budovu a já bych to tak zavedl i u denních úkolů :) přímo švédský stůl nechci, chci u toho, co dostanu si pouze vybrat, zdali to bude vylepšení nebo přímo budova. ale asi jsem to napsal trošku zmateně. A to s těma bodama výzkumu už jsem to trošku přehnal :D
 

DeletedUser15866

Host
Pro!
Také souhlasím s vylepšením krčmy, ostatní návrhy mi přijdou zbytečné :)
 
Nahoru