BUDOVY Výměník budov

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Wenyar, 6. dub 2018.

 1. Wenyar

  Wenyar Turista

  Registrace:
  8. úno 2018
  Současný stav: V inventáři se hromadí budovy stejného typu, které hráč nechce/nemůže stavět, 10 kmenových náměstí, desítky tváří starověku, útočiště šampionů atd). Ačkoliv to jsou odměny, hráč je maže, protože mu nejsou k ničemu.
  Nápad: Vytvořit možnost proměny stejných budov za jinou - 10 kmenových náměstí za jednu terasovitou farmu. 10 tváří starověku za 1 dekoraci. Může to být i formou pravděpodobnosti - buď to hodí něco lepšího, nebo ne. Pak by ale mělo smysl usilovat i o získávání budov, které hráč vlastně nechce postavit, zatímco takto, po dosažení určitého počtu budov, které se vlezou do města, už je člověk nechce a to ho odrazuje od plnění úkolů, expedic a podobně. Praktické provedení této výměny (jestli automaticky jako součást hry, nebo jako odměnu z velkolepky či jinak) už nechávám otevřenou :)
  Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
   
 2. traktorista

  traktorista Odborník

  Registrace:
  29. čvc 2012
  Mě se hromadí z expedic úplně všechno. Za co se budou měnit terasovky a stráže nebes?

  Proti
   
  Dennis Bergkamp, LordFrunDor a fmash- za toto poděkovali.
 3. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  Nejsem pro ani proti, protože by mě to nijak nepoškodilo, ale přidám svou zkušenost: tváře starověku, dílny a jiné budovy mi nevadí, jelikož mi v inventáři nezůstávají: při eventech používám dekorace jako TS či BBS pro plnění úkolů (a ovšem hned bourám), dílny a baráky taktéž, ty ještě případně někdy využiji k získání drobných částek kladiv a mincí při jejich prodeji. Kmenová náměstí spousta lidí staví v pozdějších dobách, protože z nich mají rafinované surky. Mně se naopak kupí v invu studánky, terasy apod., protože se mi nezdají dost efektivní nebo pro ně nemám místo.

  edit:
  Dobrý postřeh. Za chvíli dorazí frundor a nabídne variantu za diamanty :D
   
  LordFrunDor a JiPi53 za toto poděkovali.
 4. Wenyar

  Wenyar Turista

  Registrace:
  8. úno 2018
  Tak každý něco staví, může to být možnost, vlož deset stejných budov a získáš jinou obdobného typu. Těch možností je víc. Stěžejní je návrh výměny těch budov za něco, co by hráč využil (jinou budovu, FB, body v žebříčku, zmíněné diamanty, ale to asi neprojde :D ). Podle mě jsou třeba na nic kmenová náměstí a studánky a naopak beru terasy, kdykoli můžu. Každý máme jinou strategii. Proto si myslím, že by tohle mnoho lidí využilo.
   
 5. JiPi53

  JiPi53 Znalec

  Registrace:
  22. srp 2012
  Pokud by šel vyšmelit i ostatní balast (motivační sady, zkrácení výrob o 0,5 s a další), jsem jednoznačně PRO, :rolleyes:
   
  petrpivoj a LordFrunDor za toto poděkovali.
 6. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  PRO
  Nicméně upozorňuju že jsem ve stejné situaci jako traktorista.
  Ideál by byl, kdyby šlo měnit za renovačky, nebo jak psal JiPi53, za cokoli co z expedicí padá. ;)
  nene, za FB nebo za ty renovačky. ;):D
   
  Naposledy upraveno: 7. dub 2018
  JiPi53 a fmash- za toto poděkovali.
 7. dudasek

  dudasek Člen

  Registrace:
  25. kvě 2017
  PROTI-už to tu bylo a nikdy neprošlo...

  mám to stejně.trochu mě trápí premiové budovy a dekorace-stavět je většinou nechci,ale když jiné stojí dia je mi líto je jen tak smazat....

  takže (ne premiové) dílny a budovy prodat lze-jen musí být místo a čas na stavbu...ostatní jen občas postavit a bez užitku smazat-nebo smazat rovnou!
   
  JiPi53 a fmash- za toto poděkovali.
 8. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  Proti
  sice jsem dříve podpoval návrh pro, ale vzhledem k tomu, že je dnes tolik možností získat různé věci z různých událostí je to zbytečné a záleží pak na aktivitě jednotlivého hráče, zda si to dokáže vyhrát a tak naplánovat, aby jednotlivé výhry zužitkoval
   
  fmash- za toto poděkoval.
 9. traktorista

  traktorista Odborník

  Registrace:
  29. čvc 2012
  Ideál by byl, kdyby se renovačky, terasovky a stráže dali měnit za vylepšení japonského setu, části Maharadžova setu nebo Mostu, Památníku, Tholosu - a klidně v kursu 10:1. Jenže to INNO nikdy neudělá.
   
  LordFrunDor za toto poděkoval.
 10. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  Právě možnost něco měnit se zrušila takže je potřeba hrat s tím co je k dispozici
   
 11. RomanS24

  RomanS24 Člen

  Registrace:
  24. dub 2016
  Proti

  Ale mohl by se budovy davat do cechovní pokladnice a tam se přeěnit na nějaké zboží z té doby. třeba jedna kmenové naměstí 10zboží z doby naměstí
   
 12. Archimédes I. Veliký

  Archimédes I. Veliký Komentátor

  Registrace:
  7. pro 2017

Nahoru