BUDOVY Výměník budov

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Wenyar, 6. dub 2018.

1. Wenyar

Wenyar Turista

Registrace:
    8. úno 2018
    Současný stav: V inventáři se hromadí budovy stejného typu, které hráč nechce/nemůže stavět, 10 kmenových náměstí, desítky tváří starověku, útočiště šampionů atd). Ačkoliv to jsou odměny, hráč je maže, protože mu nejsou k ničemu.
    Nápad: Vytvořit možnost proměny stejných budov za jinou - 10 kmenových náměstí za jednu terasovitou farmu. 10 tváří starověku za 1 dekoraci. Může to být i formou pravděpodobnosti - buď to hodí něco lepšího, nebo ne. Pak by ale mělo smysl usilovat i o získávání budov, které hráč vlastně nechce postavit, zatímco takto, po dosažení určitého počtu budov, které se vlezou do města, už je člověk nechce a to ho odrazuje od plnění úkolů, expedic a podobně. Praktické provedení této výměny (jestli automaticky jako součást hry, nebo jako odměnu z velkolepky či jinak) už nechávám otevřenou :)
    Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

2. traktorista

traktorista Odborník

Registrace:
    29. čvc 2012
    Mě se hromadí z expedic úplně všechno. Za co se budou měnit terasovky a stráže nebes?

Proti

Dennis Bergkamp, LordFrunDor a fmash- za toto poděkovali.
  3. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Nejsem pro ani proti, protože by mě to nijak nepoškodilo, ale přidám svou zkušenost: tváře starověku, dílny a jiné budovy mi nevadí, jelikož mi v inventáři nezůstávají: při eventech používám dekorace jako TS či BBS pro plnění úkolů (a ovšem hned bourám), dílny a baráky taktéž, ty ještě případně někdy využiji k získání drobných částek kladiv a mincí při jejich prodeji. Kmenová náměstí spousta lidí staví v pozdějších dobách, protože z nich mají rafinované surky. Mně se naopak kupí v invu studánky, terasy apod., protože se mi nezdají dost efektivní nebo pro ně nemám místo.

edit:
    Dobrý postřeh. Za chvíli dorazí frundor a nabídne variantu za diamanty :D

LordFrunDor a JiPi53 za toto poděkovali.
  4. Wenyar

Wenyar Turista

Registrace:
    8. úno 2018
    Tak každý něco staví, může to být možnost, vlož deset stejných budov a získáš jinou obdobného typu. Těch možností je víc. Stěžejní je návrh výměny těch budov za něco, co by hráč využil (jinou budovu, FB, body v žebříčku, zmíněné diamanty, ale to asi neprojde :D ). Podle mě jsou třeba na nic kmenová náměstí a studánky a naopak beru terasy, kdykoli můžu. Každý máme jinou strategii. Proto si myslím, že by tohle mnoho lidí využilo.

5. JiPi53

JiPi53 Znalec

Registrace:
    22. srp 2012
    Pokud by šel vyšmelit i ostatní balast (motivační sady, zkrácení výrob o 0,5 s a další), jsem jednoznačně PRO, :rolleyes:

petrpivoj a LordFrunDor za toto poděkovali.
  6. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    PRO
    Nicméně upozorňuju že jsem ve stejné situaci jako traktorista.
    Ideál by byl, kdyby šlo měnit za renovačky, nebo jak psal JiPi53, za cokoli co z expedicí padá. ;)
    nene, za FB nebo za ty renovačky. ;):D

Naposledy upraveno: 7. dub 2018
    JiPi53 a fmash- za toto poděkovali.
  7. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    PROTI-už to tu bylo a nikdy neprošlo...

mám to stejně.trochu mě trápí premiové budovy a dekorace-stavět je většinou nechci,ale když jiné stojí dia je mi líto je jen tak smazat....

takže (ne premiové) dílny a budovy prodat lze-jen musí být místo a čas na stavbu...ostatní jen občas postavit a bez užitku smazat-nebo smazat rovnou!

JiPi53 a fmash- za toto poděkovali.
  8. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Proti
    sice jsem dříve podpoval návrh pro, ale vzhledem k tomu, že je dnes tolik možností získat různé věci z různých událostí je to zbytečné a záleží pak na aktivitě jednotlivého hráče, zda si to dokáže vyhrát a tak naplánovat, aby jednotlivé výhry zužitkoval

fmash- za toto poděkoval.
  9. traktorista

traktorista Odborník

Registrace:
    29. čvc 2012
    Ideál by byl, kdyby se renovačky, terasovky a stráže dali měnit za vylepšení japonského setu, části Maharadžova setu nebo Mostu, Památníku, Tholosu - a klidně v kursu 10:1. Jenže to INNO nikdy neudělá.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  10. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Právě možnost něco měnit se zrušila takže je potřeba hrat s tím co je k dispozici

11. RomanS24

RomanS24 Člen

Registrace:
    24. dub 2016
    Proti

Ale mohl by se budovy davat do cechovní pokladnice a tam se přeěnit na nějaké zboží z té doby. třeba jedna kmenové naměstí 10zboží z doby naměstí

12. Archimédes I. Veliký

Archimédes I. Veliký Komentátor

Registrace:
    7. pro 2017