Výměna přítele

Thesseus

Znalec
Ahoj, již to tu proběhlo několikrát, co jsem četl a nikdy to nebylo dořešeno. Nebylo by možné nějak zařídit aby šlo vyměnit přítele jinak než smazáním všech pod limit 80? Stačilo by zavést aby systém pustil příjem nového když je méně než 80 přijatých MNOU, nikoliv celkem + označit, kteří byli přijati mnou a kteří přišli sami. Nebo prostě sjednotit limit max a pro přijetí na stejné číslo.
Pokud mám 140 a chci vyměnit jen jednoho, musím 60 smazat?

Díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
První informaci jsem si samozřejmě přečetl než jsem začal psát návrh ale v sekci nápadů a návrhů máme proto, abychom věci měnili. Třeba to někde na databázové úrovni rozlišené je a pokud ne, je tu daleko jednodušší řešení č. 2. To jsi asi komentoval "že to nejde a BASTA!" No díky moc za přínosný komentář ale to už víme - pravě proto jsem totiž tady ;) Protože to štve snad každého s kým jsem o tom mluvil. Je to prostě nedomyšlené. Obávat se přijmout někoho nad 80 proto, abych pak nemusel 35 přátel mazat kvůli jednomu. To je pěkný paskvil.
 

dudasek

Znalec
víme-každopádně všechny to štve a nápad už tu byl několikrát...nechce se mi hledat,ale asi neprošel :(
 
Nahoru