Výměna předmětů a budov z událostí

Dobrý den,
našla jsem zde sice podobné téma - návrh na výměnu předmětů a budov z expedice, ale není to přesně ta situace, kterou bych potřebovala řešit. V událostech a poté v denních úkolech je možnost získávat sadu budov, např. Sakurová sada, jejíž budovy, pokud spolu sousedí poskytují bonusy. V průběhu jarní události jsem získala tři "budovy" z této sady a když hraju denní událost o další budovu ze sady, pokaždé dostanu jezírko Nishi.... a přitom mi chybí gong a sakurová skála, nebo vylepšení na druhou úroveň. Vzhledem k tomu, že umístění dvou stejných součástí sady nepřináší žádoucí bonus, jezírka využiji max. v úkolu "získej body spokojenosti" a pak je vyhodím. Jak už někdo navrhoval v případě budov z expedice, bylo by dobré kdyby více takových přebytečných součástí šlo vyměnit buď stylem nákresů velkolepých budov 3 : 1 nebo jako zboží mezi hráči (vyměním jezírko za skálu atd.)
Podobná situace je s májkou, kterou nevím v jaké události bylo možno získat, protož hru nehraju tak dlouho, aby v době hraní probíhala událost, ke které se májka vztahovala. V denních událostech jsem však jíž získala více vylepšení májky, než budu potřebovat, ale májku žádnou. Tedy vyměnit několik vylepšení za jednu májku, třeba.
 

Dědeq

Znalec
Asi to ještě nebylo předané vývojářům, ale jsem PRO předání.
Vylepšení májek mám 6 půlek, ne že bych májku někdy chtěl stavět a že bych chápal, proč zrovna ona dostala privilegium být v denních výzvách, ale např. výměna dvou jezírek za jednu sakuru by se mi zatraceně hodila.
Takže výměnu částí setů ve stylu výměny plánků považuji za dobrý nápad.
 

RomanS24

Člen
Pro každej ma spoustu věcí z těchto deních ukolu nebo expedic, taakžen souhlas nebo aspon to prodavat za medaile no :D
 
Nahoru