Výměna plánků VB ve Starožitnictví za mince

Markowitz

Turista
Současný stav: Nepotřebné plánky se zbytečně hromadí a jedinou možností, jak se jich zbavit, je "nekonečná" směna 1:2, tj. zahazuje se něco, co má hodnotu.
Nápad: Výměna plánků za mince ve Starožitnictví. Klidně i za nějakou směšnou cenu, např. 50 mincí za kus.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Četl jsem několik diskusí na dané téma. Prý to historicky nejde, jen nikdo ve skutečnosti nevysvětlil proč. Prý proto...
 

Lord Org

Psavec
Klidně pro, prodej u starožitníka není myslím nic proti ničemu. Pokud vím řešily se tu převody (prodeje), prostě poskytování plánků někomu jinému, u toho jsem byl proti, ale u starožitníka bych tak vyhraněný asi nebyl.
Ale na druhou stranu v tom nevidím ani moc velké pozitivum, když pozoruju že hráči utrácí mince ve starožitnictví za "blbosti" jen proto, aby je utratili, tak mi uniká smysl mít jich ještě víc. Chápu že někdo trpí nedostatkem, ale ten asi zas nebude oplývat "milióny" zbytečných plánků ...
 

Svatej

Legenda
Když to bude směšná cena tak opatrné PRO.
Stejně, než člověk rozprodá 100.000 plánků po 5ti kusech, tak to chvíli trvá i když se jede po 2 hodinách.
 

Roginel

Komentátor
Když to bude směšná cena tak opatrné PRO.
Stejně, než člověk rozprodá 100.000 plánků po 5ti kusech, tak to chvíli trvá i když se jede po 2 hodinách.
osobně jsem pro využít plánky na něco, užitečného, ale v takto napsaném nápadu:

spíše PROTI neboť mi to příjde jako zbytečnost, neboť s chrámem na vyšších lvlech stejně máte mnoho lepších věcí na prodej a za více

EDIT:
Dále je potřeba si uvědomit, že kdo aktivně nahazuje třeba ARC cca 3 měsíce tak má na jediné libovolné pozici cca 1000-2000 plánků .. tzn. za několik let to může být u někoho i desítky tisíc plánků, na jediné libovolné pozici u všech VB! .. Uvedený systém ti top hráči za almužnu, dělat nebudou (kvůli strávenému času) a pokud by se nějak změnil systém, pak by jsi ty TOP nahazovače posílil, já nad tím přemýšlím nějaký pátek, jak je využít, kdyby existoval jakýkoliv systém už od začátku, tak se mohl vyvíjet/měnit a těch plánků by nebylo nastřádáno tolik u tolika hráčů ..
Jedinou možností je, že by se vše nad nějakou hodnotu smázlo (třeba 180 plánků) u kompletně všech hráčů a udělal se nějaký systém, který by nastřádané plánky nad tu hodnotu třeba prodával automaticky, za něco .. třeba tvé zmíněné mince ve starožitnictví ..

Já mám pocit, že tak velký zásah ( umazat všem hráčům plánky nad nějakou hodnotu) inno nechce, neboť by to asi vyvolalo velkou negativní reakci, kterou si nemohou dovolit, proto systém pokračuje nezměněný dále.
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
tak ono by stačilo mít tam nějaký strop....třeba kapacitu skladu na 100ks a dál by se nic nad to nepřipisovalo. Není třeba nic upisovat nebo ubírat. Ti aktivní to budou mít plné pořád a pokud by jim stálo za to si s tím hrát a prodávat to, tak proč ne.....třeba pro splnění úkolu by se to hodilo :) .

takže jinými slovy, je mi to jedno,klidně pro
 

traktorista

Odborník
Plánky mi nestraší v inventáři, takže mě neotravují jako jiná veteš. Nevím proč dávat do nabídky k prodeji další položku za pár šušní, nemám potřebu být u starožitníka co 2 hodiny aby z toho vůbec něco bylo. Pro bych byl snad jen v případě, že by takový prodej šel nastavit automaticky a vetešník by prodával a prodával až do vyčerpání těch tisíců - což by teda bylo ...nevím kdy při tom tempu jakým mi přibývají do inventáře.
 

Chimichurri

Psavec
mám pocit, že ne vše co můžeš prodat u vetešníka lze i koupit. Navíc v návrhu je pouze prodej vetešníkovi, nikoliv nákup od vetešníka
 

traktorista

Odborník
Protože se přesunou do inventáře jako všechno ostatní co se prodává. A tam mě budou co? Otravovat, správně.
(argument, že bych si je mohl všechny zamykat aby to nešlo si nech od cesty, je to v tuhle chvíli 41x9 uzamknutí, děkuju pěkně)
 
Nahoru