Výměna zboží s obchodníkem (možnost výměny většího množství najednou)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16421
  • Vytvořeno

DeletedUser16421

Host
Velice bych uvítal možnost při výměně zboží s obchodníkem 1:10 nebo při zapnutém bonusu v krčmě 1:3 aby šlo vyměnit větší množství zboží najednou a ne jenom po jednom kuse. Takto musím pro 200 zboží přijmout 200 nabídek.
 

DeletedUser16421

Host
a zaplatíš 200fp-vyměň to u hráčů-mají lepší kurzy a nepiš své připomínky ani do nápadů fora,ani do archivu...klidně svou radu smažu..díky
body neplatím a jelikož hraju na F kde jsme v marsu 2 hrači tak težko můžu s někým vic měnit. takže toto je jediná možnost.
 

DeletedUser12887

Host
jo takhle to myslíš ale všeobecný trh, ne tržnici starožitností, tak to je jiná kapitola, za každý nákup musíš platit FB a kurs 1:10 je nastaven už dávno před světem F, doporučení, nehnat se dopředu zběsile a počkat si, až bude na Marsu nebo jinde víc hráčů a měnit to výhodněji

slovy FOE klasika, i ty můžeš jednou být mezi nejlepšími

jinak co bych já uvítal, když by šlo naučit všechny obchodovat ve správném kurzu, naštěstí se vždy pár hráčů, kteří přemýšlejí stejně ještě najde :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16421

Host
jo takhle to myslíš ale všeobecný trh, ne tržnici starožitností, tak to je jiná kapitola, za každý nákup musíš platit FB a kurs 1:10 je nastaven už dávno před světem F, doporučení, nehnat se dopředu zběsile a počkat si, až bude na Marsu nebo jinde víc hráčů a měnit to výhodněji

slovy FOE klasika, i ty můžeš jednou být mezi nejlepšími

jinak co bych já uvítal, když by šlo naučit všechny obchodovat ve správném kurzu, naštěstí se vždy pár hráčů, kteří přemýšlejí stejně ještě najde :)
Snažíš se taky dělat moudra ale vše co píšeš je nesmysl. FP se neplatí a po zapnutí bonusu v krčmě je kurz 1:3 jak jsem psal. A psal jsem že bych uvítal výměnu více zboží jednou nabídkou a ne radu že nemám chodit do marsu když už tam jsu.
 
Nahoru