výroba surovin

jamamba

Nováček
Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde mimo továrny bych získala suroviny z ledové a oceánské budoucnosti. Většina velkolepých budov mi dává suroviny z kapitoly zítra, trochu z budoucnosti nebo z nižších kapitol....
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Můžeš si zrenovovat do dané doby speciální budovy nebo dílny ve městě které zboží produkují, velkolepé budovy s produkcí zboží už od Moderní doby výš vyrábí dvojnásobné množství nerafinované zboží (o 3 éry níž), vyjma Star Gazeru. Ale třeba Hrad Himedži, Vesmírný transportér nebo Semenná banka ti jako jednu z možných odměn přidělí vždy současné zboží. :)
 

jamamba

Nováček
Díky moc za odpověď, co šlo, tak jsem si teď zrenovovala, je fakt, že na tohle jsem zapomněla, Vesmírný transportér si zatím ještě nemůžu pořídit,... ale Semenná banka a Hrad Himedži nedávají zboží? ty vyrábí jen zásoby? nebo ne? Já jsem si už několikrát procházela velkolepé budovy a jejich možnosti - tedy ty, co si můžu postavit, a nikde jsem nic nenašla :oops:
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Přímo je nevyrábí, ale mají šanci je udělit jako jednu ze svých odměn. Semenná banka po 4 od každého současného zboží a Hrad s Transportérem dokonce až 500 zboží najednou spolu s dalšími odměnami. Většina z nich se vyplatí mít ve městě. :)
 

jamamba

Nováček
Téda, tak to je musím mít, ale nejdřív musím nějak nasyslit zboží ;):confused: Díky moc za odpovědi :)
 
Nahoru