Výstava umění

Měli jste i vy takové štěstí při dražbě výstavy umění?

  • Ano

  • Ne

  • Ano, ale koupil jsem ji za víc do 10 000


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Vstkutku jde ve hře o velmi zajímavou budovu, produkuje solidní výzkumáky a zboží na maximální úrovni, měl ale někdo z vás podobné štěstí jako já? Hlasujte!
Aukce.png
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Hmm tak to je hodně dobrá cena :D
Už ji mám na max úrovni ale poslední level jsem dodělala teprve nedávno. V aukci jsem ji několikrát viděla, ale vyhrát se mi ji podařilo asi jen 2x (jednou za cca 50 000 a podruhé skoro za 200 000 :D ) Jinak jsem ji kupovala jak byla v nabídce.
 

d arvit

Odborník
já jí nemám - na poličce jsem jí měl jednou a v aukci to pokaždý vylítně nad 100k a to nejsem blázen dávat za x lvlů skoro průměrný budovy :p
 

DeletedUser

Host
Budova sama o sobě na max. levelu není špatná, avšak z mé zkušenosti se málokdy vydraží za méně než 50 000 (nepamatuji se, že bych ji viděl levněji). Viděl jsem i nabídku 255 000. Představa, že bych za 8 úrovní měl dát dohromady 400 000 za předpokladu, že budu mít štěstí, a na oplátku dostal 10 FB a 25 zboží denně, se mi dost příčí. Proto mám budovu zařazenou obdobně jako vylepšení svatyně, kdy bych měl platit velkou sumu za 1 FB navíc. Sám mince raději investuju do Kolose, Jarních zahrad a brzy snad do dalších Podzimních chat, nebo dokonce do Guvernérovy vily, které mají vysokou výnosnost FB, zvyšují út. bonus a v denní nabídce nebývají moc drahé. Na aukcích se spíše snažím přeměnit pár mincí na drahokamy.

V každém případě, gratuluji k libovému úlovku. ;)
 
Nahoru