Výstavba velkolepých budov

Současný stav: sbírají se plánky a poté hned 1lvl. jsou postavené.

Nápad: když se takhle už sbírají plánky a jsou lvl. výstavby. Co takhle VB stavět postupně. 1 lvl. Výstavba základů, 2 lvl. Výstavba přízemí, 3 lvl. 1 patro atd.

Zkoušel jsem hledat: ano

Kawasaki
 

Pikolo

Komentátor
No určitě by to bylo realističtější, ale nevypadalo by to moc hezky. Navíc, když máš přes sto úrovní, přidávalo by se to po malinkých kouskách, nebo od 10. vejš, už by byla budova pořád stejná (v takovém případě mizí už to ani tak realistický nezní)
takže... proti
 

Lord Org

Psavec
Proti
Zejména z důvodů, které už uvedli hráči, co se vyjádřili dřív než já. Fakticky nedomyšlené, protože to asi ani domyslet nejde. Samozřejmě bez stanovení limitu úrovně, s ním by to šlo. Ale to je nesmysl ...
 
Dobře, máte pravdu, ale sbírání plánků, když je budova postavená mě také přijde nesmysl. Pak bych tedy navrhoval zrušit plánky poté, co je budova postavená a zvyšoval bych lvl. body a přidal bych třeba surky. Čím vyšší lvl. tím více surovin.
 

Chimichurri

Psavec
a jak bys ty plánky chtěl zrušit? To by ti za umístění přišlo místo plánků zboží? A ještě by systém musel rozlišovat jestli ten hráč co se umístil má dostat plánek (protože tu budovu ještě nemá), nebo zboží(protože tu budovu už má)? Nebo bys je zrušil v odměnách za umístění úplně ať si ty plánky nováčci seženou za klikání pomoci sousedům?
 
Jak se v odměnách získávají různé sady, tak tady by taky hráč si mohl vybrat jestlí chce výkres nebo něco jiného a medaile a body bych zachoval.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
proti- ostatně lešení si tam můžeš nechat jak chceš dlouho :-DD Je fakt,že i základy budov do měst patří, všude se bourá a znovu staví
 

Lord Org

Psavec
Aby se k tomuhle, de facto úplně novému návrhu, šlo vyjádřit, bylo by fajn ho pořádně popsat. Jaká úroveň znamená hotovou budovu? 1? 10? 80? 100? Zrušil by se tedy systém plánků?
Takže místo překotného chrlení nedomyšlenek spíš dodržuj pravidla pro tvorbu nápadů ;)
 
Nahoru