výzkum - profil vojaka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1176
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1176

Host
zdravim, je možné když ve výzkumu najedu na vyzkum vojaka aby se u nej objevila tabulka s jeho popisem jako je to pri bojich? opravdu by to pomohlo a usnadnilo co stavet a kam vyzkum uprednostit.
ono vyzkoumat, postavit, zrekrutovat a pak v bitve zjistit ze je jednotka naprd neni zrovna povzbudive...

předem děkuji za odpoved
 

DeletedUser

Host
Tak statistiky jednotek můžeš najít zde na fóru,takže mi to přijde zbytečné.
 

DeletedUser1176

Host
ano ale pouze doba bronzova a doba zelezna. ja jsem v ranem stredoveku a o tom jsem zadny prehled na foru nikde nenasel.
jaký je rozdíl mezi těžká kavalerie a obrněná pěchota. jsou to dva rozdílné stromy. jeden strom vyzaduje 60 bodu coz zrovna neni malo
 

DeletedUser

Host
zdravim, je možné když ve výzkumu najedu na vyzkum vojaka aby se u nej objevila tabulka s jeho popisem jako je to pri bojich? opravdu by to pomohlo a usnadnilo co stavet a kam vyzkum uprednostit.
ono vyzkoumat, postavit, zrekrutovat a pak v bitve zjistit ze je jednotka naprd neni zrovna povzbudive...

předem děkuji za odpoved

Ahoj to je dobrej nápad taky občas pracně hledám co která jednotka umí, vědět to dopředu než dané kasárna postavíš by bylo super :)
 

DeletedUser

Host
Nu,pak záleží,kde jsi na mapě,pokud už můžeš bojovat proti jednotkám v Raném středověku,pak si s jednou jednotkou vyjdi do boje,tam najedeš na statistiky nepřátelských jednotek a pak bitvu jednoduše vzdáš.
 

DeletedUser1176

Host
rozhodne jsem pro aby jsi doplnil o dalsi tabulky. Je možné to dělat jako rekl lousos, ale není nad to mít všecny jednotky pohromadě. pak se da i lepe vymyslet stavbu jednotek do boje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7

Host
Cez výkend urobím tabuľky aby to bolo priehľadnejšie.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru