Výzkumný bod/odpočet

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Henzisek

Znalec
Oblast hry: Bod výzkumu

Současný stav: Při vybrání balíčku, kdy se body v zásobníku dostanou na 10 včetně se resetuje čas zpět na 60 minut

Nápad: Při vybraní balíčku bodů by se pouze čas zastavil do doby než by se body v zásobníku dostaly pod 10 bodů.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE
 

DeletedUser3139

Host
Tak ti nějak nerozumím. Naskočí ti desátý bod, čas se zastaví. Po vybrání zase to jede dál. Přesně jak píšeš. Ale asi jsi myslel, aby sice body nenaskakovaly přes deset, ale čas běžel dál a body naskočily po vybrání. Sice by to bylo moc fajn, ale to neprojde, protože si představ, že by někdo byl třeba týden na dovče a pak by zavařil klávesnici, jak by vybíral body.
Ale nepříjemné to je, pokud vybíráš balíčky z magacínu. Ale tam se jedná vždy o pár minut, když to vybereš hned po převedení z magacínu.
Daleko horší je, že když vybíráš výrobu z budov, tak máš úkol např. sebrat 480 000 výroby. Tys nasbíral z budov např. 479 970 a abys to doplnil. musíš odklepnout automobilku, která ti dává 181 072. Takže kvůli 30 ks zbytek zahodíš. A tohle jde sice tak trochu omezit, ale nevyladíš to nikdy tak, aby ztráty byly minimální. U mincí je to stejné.
Tady ba se fakt vyplatilo, aby po odklepnutí splnění úkolu ti automaticky naskočil zbytek, co byl přes limit. Ten příklad jsem napsal podle mně, ale je to tak ve všech dobách, sice s menšími čísly, ale je to v poměru k dané době a tudíž stejně nepříjemné, spíše více, čím jseš níž! :cool:
 

Henzisek

Znalec
Nemyslí v době kdy ti naskočí desátý bod ale kdy vybereš balíček např 10 bodů v momentě kdy ti do dalšího bodu zbývá např 10 min. Jakmile ho vezmeš a utratíš, tak je čas zpět na 60 minutách.

Nejde mi o to aby naskakovaly přes deset třeba i virtuálně každou hodinu, to je blbost.

Další možnost je abych sbíral body z budov, které je dávají do nekonečna, bez ohledu jestli je jich v zásobníku deset nebo 100. Ale jen čistě výběry z budov. Omezení na přibývání bodů každou hodinu do 10 je ideální stav.
 

DeletedUser11359

Host
Zbytečné. Ten jeden bod, který ti uteče, když použiješ balíček, tě nezabije :) Nebo si jednoduše tu chvilku počkej, než se ti ten bod přičte a pak použij balíček :)
 

Thesseus

Znalec
Velký souhlas a dávám vyjímečně 5 hvězd :) Tohle mě štve odjakživa, dokonce jsem tento nápad myslím kdysi navrhoval.
 

DeletedUser7347

Host
Taktéž tento nápad hodnotím plným počtem hvězd :D Ani nechci domýšlet kolik člověk takhle ztratil bodů (možná i jedna úroven VB)
 

DeletedUser7772

Host
+ dôvod naviac - onedlho budem mať Canaveral na lvl 10 ten mi dá 10FB, ak mi skončí výroba 10min pred pridaním ďalšieho bodu stratím čas (50min) kým sa vygeneruje bod resetom na 60 min, ak budem čakať tak sa mi pokazí zber "úrody" naraz pre všetky VB
nápad je to fajn (zastavenie času), len ako ho v tejto hre plnej chýb niekto realizuje si nedokážem predstaviť :( alebo to skončí ešte väčším spomalením hry a padaním, proste som za, ale mám obavy z realizácie - všeobecný komentár: smutné báť sa toho, čo tá banda packalov od INNO prevedie pri snahe naprogramovať to... príkladov máme myslím dosť
možno by to šlo ľahšie pridaním max. limitu na 11 FB aby sa dala vybrať mať úroda z rezervou, ale tu zas narážame na to, že zrušením max. levelu VB je toto neobmedzené, a pridávanie stále dokola asi nie je dobrý plán, možno by to šlo tým že pre "základné" hodnoty by sa to urobilo a kto bude mať viac ako 11 FB naraz bude mať smolu, stále nie optimálny stav, ale myslím, že okrem mrznutia času ťažko riešiteľný... (a tam tiež úrovňou programovania)
 

DeletedUser11297

Host
Daleko horší je, že když vybíráš výrobu z budov, tak máš úkol např. sebrat 480 000 výroby. Tys nasbíral z budov např. 479 970 a abys to doplnil. musíš odklepnout automobilku, která ti dává 181 072. Takže kvůli 30 ks zbytek zahodíš. A tohle jde sice tak trochu omezit, ale nevyladíš to nikdy tak, aby ztráty byly minimální. U mincí je to stejné.
Tady ba se fakt vyplatilo, aby po odklepnutí splnění úkolu ti automaticky naskočil zbytek, co byl přes limit. Ten příklad jsem napsal podle mně, ale je to tak ve všech dobách, sice s menšími čísly, ale je to v poměru k dané době a tudíž stejně nepříjemné, spíše více, čím jseš níž! :cool:

Tak s tímto problém nemám, dá se to vyřešit poměrně snadno. Pokud mám úkol nasbírat 400 000 výroby a mám třeba 399 000, tak prostě postavím nějakou dekoraci a hned ji prodám. Zpět dostanu jen nějaký zlomek původní ceny, ale právě ten zlomek mi dokončí tento úkol. Dělám to tak už delší dobu a rozhodně je to výhodnější, než pak tratit třeba 100 000 kladívek.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru