Větší využití zásob

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Podobně jako je využití u mincí možnost získat FB bych rád navrhl větší využití zásob - nějaké výhody nebo možnost směny za mince, diamanty (i malé množství), nebo balíčky s nějakou odměnu. Podvodům by se dalo bránit omezením četnosti směn (třeba 1x týdne, 1x měsíčně) nebo množství. Když je možnost využít mince, proč ne NĚJAKÁ DALŠÍ možnost i pro zásoby? Vím, co mi někteří odpoví - míň zásobáren. Ale mince se také dají použít, proč NA NĚCO ne i zásoby?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7629

Host
Prosím ostatní, aby se vyjádřili, nezdá se Vám to? Je to nesmysl? Nikdo nereaguje. Zdá se mi, že to je dobrý doplněk k fungování mincí. Díky za reakce.
 

DeletedUser2451

Host
no tak zas tak špatný návrh to není jen domyslet detaili a za co by šli směňovat
jinak jsem pro
 

Thesseus

Znalec
Nereagoval jsme protože na toto téma už jsme nejednou odpovídal. Neprošel. A tvořit nápady, které vývojaře už jistě napadli je dle mého zbytečné. Ví o tom, že by to mohli udělat ale neudělali...

Přímo k nápadu: proč? protože mince Ti přibývat musí, proto je pro ně vytvořen odbyt v podobě kupování FP. Kladívkárny mít nemusíš. Když máš málo kdladívek, postav výrobny, když moc, tak je smaž. Nedává mi smysl vyrábět kladívka abych je za něco měnil.

Zabránit podvodům je těžší než se na první pohled zdá, kdybys tuto fičuru pak Ty sám tvořil, došlo by Ti, kolik úskalí se objevuje.
Píšeš že podvodům by se dalo zamezit omezení četnosti na 1x či 3x. Tato regulace by nefungovala protože je to absolutní omezení v relativních číslech. Vysvětlím: dva hráči: 1 v raném středověku vyrábí 2 000 zásob denně a 2. v moderně vyrábí zásob 2 000 000 denně a každý by mohl koupit balíček jen jednou? ;)

Ale to je je vedlejší, hlavní důvod je ten, že velikost výroby zásob lze regulovat. Mincí ne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru