Vadná grafika - Doba bronzová

Borat

Člen
  • Svět: Všechny
  • Prohlížeč a verze: Všechny
  • Popis chyby: Animace výběru mincí, zásob, surovin atd. má vadně tvořené pozadí informace. Přes město stoupá rozházený čtvereček třeba s mincí. Po přechodu do vyšší doby chyba vymizí.
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje: Trvale
  • Detail chyby: Nemám vysledováno, kdy chyba zmizí. Patrně ve vyšší době, ale možná po aktivaci nějaké funkce, třeba krčmy. Aktivace/deaktivace animace města v nastavení nemá na chybu vliv. Je to zásadní chyba. FoE hned na počátku hry působí na nového hráče jako vadný nedodělek.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Zkoušel, nevím jak.
 

Borat

Člen
Najednou vše chodí dobře a v Době bronzové. Divné. Stav chyby neumím navodit. Potkal jsem ji ale ve všech světech, když jsem začínal. Na androidu se natahují nějaké balíky s grafikou. Tady řeším Windows. Možná jde o nějakou nenataženou grafiku, co doputuje do prohlížeče dodatečně. Na vyšších úrovní takový rozpad grafiky neznám. Podle mě se to týká Doby bronzové případně nového startu FoE.

(Když to zlobilo, restartoval jsem hru. Cvičil s prohlížečem. Nic nepomáhalo. Teď vše funguje. Zkouším restarty a chybu nemohu navodit. Možná by řešením bylo mazání cache prohlížeče. Ale nemám to jak otestovat... Když jsem vlákno založil, bral jsem to jako hotovou věc. A ona to bude spíš nějaká "duchařina", jednou FoE chodí, jednou nechodí. Co servery FoE? Na všech jede shodná verze FoE?)
 
Nahoru