Valkýra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
vesni%C4%8Dan.jpg


pr%C3%A1%C4%8De.jpg


sudli%C4%8Dn%C3%ADk.jpg


cepn%C3%ADk.jpg


%C5%A1titono%C5%A1.jpg


st%C5%99elec.jpg


jezdec.jpg


velitel%20vozu.jpg


des%C3%A1tn%C3%ADk.jpg


hejtman%20nad%20%C5%99%C3%A1dem-zk.jpg


hejtman%20nad%20vozy-final.jpg



admin.jpg


veden%C3%AD.jpg


support.jpg


moder%C3%A1tor.jpg


pomocn%C3%ADk.jpg


zaslou%C5%BEil%C3%BD%20%C4%8Dlen.jpg


grafik.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zapracoval sem na celkovém projektu a pohrál si více s jednotlivými ranky.Nyní jsem s prací spokojený.Byla to docela zábava :)
 

DeletedUser

Host
Tohle mi přijde docela až moc jednoduché, a taky v tom nevidím žádnou souvislost se hrou Forge of Empires (kromě ranků). Tento je podle mě z těch slabších soutěžících.
 

DeletedUser

Host
Poupravil sem si ještě rámečky.A teď k dílu.Šlo mi hlavně o dvě věci.Nechtěl sem vytvářet něco co už vytvořila konkurence.Takže jsem nechtěl vytvořit podobné dílo (použít vojenské jednotky ze hry) a připsat k nim popisky.Bylo by to stejné jako to zde má už každý druhý,ale jen jak se říká v bledě modrém.Takže sem si jednotlivé ranky vytvořil po svém.Soutěž to nezakazuje.Píše se: Súťažné dielo by malo byť vytvorené na motív hry Forge of Empires.Mělo by,ale nemusí.Takže v tomto ohledu jsem měl volné ruce.

Hlavně mi šlo o to,aby obrázky skutečně představovali jednotlivé hodnosti.Obrázky jsou snadno zapamatovatelné a popisky k nim dokonale sedí.Jak u vojenských hodností,tak i u takových jako je "moderátor,grafik atd atd".

Já děkuji za soutěž a doufám,že v budoucnu se dočkáme dalšího vytvarného "šílenství" :) Netušil sem,že mě něco dokáže zabavit na pár dní :)
 

DeletedUser1970

Host
no rozhodně to není špatné, ale asi by to chtělo ještě kapku praxe :)
 

DeletedUser

Host
adamstrelCZ -> Děkuji :) toto dílo jsem vytvářel v programu Gimp+ Photo filtre.Nikdy jsem s takovými programy nepracoval.Nikdy jsem nic podobného nevytvářel.Vlastně tohle je zde taková moje veřejná premiéra :)
 

DeletedUser

Host
tak na tvou premiéru je to tedy fakt dobré (aspoň tedy na můj vkus)!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru